Депутати Тернопільщини проголосували за ряд звернень

Поділитися

Сесія обласної ради прийняла рішення «Про підтримку звернення депутатів Львівської обласної ради «Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо законодавчого врегулювання діяльності з перевезення пасажирів на таксі та автомобілями на замовлення», «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до міських, селищних, сільських рад щодо недопущення закриття дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів в Тернопільській області» та «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Януковича В.Ф., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо збільшення фінансування агропромислового комплексу області».

Депутати від Партії регіонів, Блоку Литвина та Єдиного центру не підтримали рішення «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Януковича В.Ф., Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. щодо звільнення Міністра освіти і наук, молоді та спорту України Дмитра Табачника» та «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Верховної Ради України, обласних рад України з приводу заяви Президента України Януковича В.Ф. щодо визнання російської мови другою державною мовою в Україні». Відтак, ці звернення не були прийняті.

Сесія проголосувала за прийняття депутатського запиту депутата Тернопільської обласної ради Галяса Ярослава Дмитровича від 23 квітня 2012 року № 22.

Сесія облради підтримала звернення чорнобильців до керівництва держави

Знову перенесено розгляд звіту про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області за 2011 рік