“Матері в молитві” у селі Таурів відсвяткували першу річницю заснування спільноти, а в с. Загір’я — створили нову

Поділитися

В урочистих заходах, що проходили 24 березня у с. Таурів Козівського району, взяли участь близько 250 матерів із Козівського, Зборівського та Козлівського деканатів. У рамках святкування відбулася молитовна зустріч, на яку прибула координатор спільноти у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії п. Ольга Білик. Настоятель храму о. Володимир П’єцух та о. Євген Зарудний очолили Божественну Літургію.

“Молитва матері – найбільший дарунок своїй дитині”, – зазначив у проповіді о. Євген Зарудний. Священик говорив про відповідальність матері за своїх дітей та важливість постійної молитви за їхню долю. Окремо привітав присутніх зі святом та дякував за відданість своїй справі та Христовій Церкві.

25 березня спільноту “Матері в молитві” засновано у с. Загір’я Зборівського району. Подія зібрала жінок-матерів із навколишніх сіл. Святу Літургію очолив о. Андрій Олійников. Разом із матерями, Ольгою Білик та Марійською дружиною парафії священик молився Хресну дорогу, на якій розважали про значення терпінь Ісуса Христа. “Якщо ти хочеш бути так, як Бог, то навчися так терпіти і прощати”, – сказав вкінці молитви о. Євген.

Відтак присутні відвідали чудотворну ікону Богородиці в с. Ратищі Зборівського району.

прес-служба архиєпархі

Тернопільська молодь поїде велосипедами на прощу до Унева

Чортківська міліція шукає Ялинчука Володимира з села Оришківці Гусятинського району