На Тернопільщині розпочався двомісячник благоустрою

Поділитися

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року № 777-р Державна екологічна інспекція у Тернопільській області протягом квітня-травня 2012 року проводитиме щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів у третю суботу квітня.

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області традиційно  буде організовувати та проводити низку природоохоронних заходів, що мають на меті зробити наші міста і села чистішими.

Зокрема Державна екологічна інспекція у Тернопільській області у 2011 році виступила розробником проекту та ініціатором створення парку біля Джерела Святої Анни на території Маріїнського Духовного центру  у Зарваниці. З Божого благословення та за безпосередньої участі архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Кир Василія Семенюка парк був висаджений. Липова алея, групи берізок, кленів та вічнозелених туй тепер завжди будуть милувати око прихожан та гостей Святої Зарваниці і стануть постійною турботою працівників Державної екологічної інспекції у Тернопільській області за їх  стан та збереження.

Усі ці заходи проводяться для покращення стану навколишнього природного середовища та привернення уваги широкого кола громадськості до екологічних проблем. Усі бажаючі можуть приєднатися до проведення двомісячника благоустрою, організувавши хоч один із перелічених заходів.
Закликаємо жителів області згуртуватися, адже бажаного результату буде досягнуто лише якщо кожен зробить свій внесок у суспільно-корисну справу.
Чистота краю починається з чистоти власної вулиці, села, міста!

Онищук М.В. – начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу.

 

Під час рейдів екологи виявили масову загибель риби

Команда Асоціації Туристів Тернополя області перемогла у Кубку України з водного туризму «Карпатське ралі – 2012»