Під час рейдів екологи виявили масову загибель риби

Поділитися

Інспекторами Державної екологічної інспекції у Тернопільській області було проведено рейд по недопущенню самовільного випалювання сухої природної рослинності, або її залишків. Під час рейду біля с. Рудки Гусятинського району на ставках, які знаходяться на території Хоростківської міської ради було виявлено, що на 3 ставках невідомими особами проведено гідротехнічні роботи – вирито канали, та спущено воду із цих ставків площею водного дзеркала 8,8 га, 10 та 24 га. Крім того, на одному ставку виявлено масову загибель риби, яка лежала на берегах водойми по урізу води біля водоскидної споруди ставка у р. Рудка Мала. Всього загиблими нараховано 8700 штук мілкого карася сріблястого.

Для встановлення розміру  збитків у випадку гибелі риби внаслідок незаконного спуску води необхідно застосувати «Методику розрахунку збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушення правил рибальства та охорони водних живих ресурсів», згідно з  даною методикою, визначення розміру стягнень здійснюють посадові особи органів рибоохорони, тому Головному державному управлінню рибоохорони та регулюванню рибальства  у Тернопільській області було направлено матеріали для проведення розрахунку розміру збитків і передані до правоохоронних органів.

 

Добенько О.С. – начальник відділу екологічного контролю природних ресурсів.

До уваги жителів Тернопільщини: за обман про розіграші призів «Поштовий магазин» та «Поштовий каталог» «виграли» від антимонопольного комітету штрафи

На Тернопільщині розпочався двомісячник благоустрою