“НЛО” тернопільської політики (відео)

Поділитися

Для значної частини мешканців Тернопільщини слово «комунізм» викликає, м’яко кажучи, неприємні спогади, асоціації. Комуністи для мешканців нашого краю, на переконання автора цього інтерв’ю, як «інопланетяни» : всі чули, що вони є, але рідко коли їх бачать у місті та інформаційному просторі. Про глибинку в райцентрах та селах взагалі можна не згадувати, бо там бачили ленінців ще до розвалу СРСР. Можливо, це й на краще. Найчастіше з «червоними» зустрічаються дрібні держслужбовці, яких керівники облдержадміністрації у вихідні дні зганяють в одну колону на різноманітні акції вшанування пам’яті. Пересічні тернополяни часу даремно не гають: на травневі свята саджають бараболі по селах і дачах. І лише по телевізору, в новинах, або з фоторепортажів у пресі дивляться на політичні розбірки між крайньоправими і лівими. Наприклад, як торік на 9 травня. Справжні герої тих воєнних лихоліть ніколи не визнавали владу: ні радянські ветерани за часів СРСР не шанували тодішніх бюрократів, ні сьогоднішні упівці – пристосуванців у вишиванках, які ще гірше обдирають народ.

Що сьогодні являє комуністична партія на Тернопільщині? Наскільки послідовники вчення Маркса і Енгельса еволюціонували в сьогоднішніх реаліях? Та взагалі, чим вони займаються, коли не ходять на демонстрації? Як вони ставляться до нинішньої влади? Інтернет-газета «Про все» намагалась максимально толерантно провести інтерв’ю. Для націоналістів хочемо відразу зазначити, що ця відеорозмова з першим секретарем обласного комітету Комуністичної партії України Василем Паразінським не замовний піар КПУ, а для радикальних комуністичних прихильників, якщо такі знайдуться, нас не направили націоналістичні сили скомпрометувати компартію у Тернополі. «Про все» ставило собі за мету познайомити читачів напередодні травневих свят з комуністичним світоглядом, щоб кожен міг краще орієнтуватись в “червоній” інформаційній хвилі, яка традиційно накриває Україну 1 і 9 травня. Як кажуть, краще один раз почути першоджерело, ніж слухати сотні «переспівів».

І на завершення. Щодо заголовку. Для літніх тернополян  добре відомо, що собою являють комуністи. Мовляв, за 70 років файно вивчили. На нашу думку, напередодні виборів комуністи активізують свою роботу у нашому краї. Щоб мати хоча б зелене поняття, що це політсила і чим “дихає” її лідер – дивіться  відеорозмову.


Проголосуй за свого кандидата в депутати від Тернопільщини!!!

Хто був найкращим на книжковому фестивалі “Джура-фест-2012”?