111

Громадськість Бучаччини глибоко стурбована діями влади щодо методів поповнення рядів ПР та вважає їх злоччиними і протизаконними. Про це йдеться у заяві громадськості краю, яка є в розпорядженні редакції сайту.

За інформацією Бучаччан, керівництву структурних підрозділів райдержадміністрації силоміць нав’язують членство у Партії Регіонів і зобов’язують залучати до неї нових членів. Крім того, за відмову від подібного співробітництва людей звільняють із займаних посад.

«Діє принцип: «своїм все, чужим – закон». Вже є звільнені за незгоду такого співробітництва начальник управління економіки, начальники відділів, спеціалісти. Подібний тиск чиниться також на керівників та працівників освіти, культури, медицини», – повідомляється у заяві.

На думку Бучаччан, подібна мобілізація чиновників щодо розбудови партії нагадує роботу радянської влади 30-х років минулого століття. Замість виконання своїх функціональних обов’язків чиновники змушені займатись розбудовою Партії Регіонів та звітувати про проведену роботу.

«Створюється враження, що вже «кожного почуто», як писалося на передвиборчих білбордах, вирішено всі питання соціально-економічного розвитку району, і залишилося тільки одне – розбудувати свою політичну структуру», – обурюється громадськість краю.

Бучаччани вважають, що подібні речі є неприпустимими і закликають громадян боротися за свої права та свободу вибору.

«Ми живемо в державі, де діє вибіркове судочинство, упосліджується українська мова, культура, переписується історія, не визнаються справжні герої України, де здаються національні інтереси держави, де бідні стають ще біднішими. У нас відбирається свобода вибору і право людини на працю. Миритися з цим, терпіти наругу є нічим іншим, ніж рабством. Борімося – поборемо!», – закликають представники громадськості.

Заяву підписали: районні організації  «Нашої Україна»,  «Союзу Українок»,  Української Народної Ради, «Зеленого світу», «Просвіти», Української Народної Партії, Народного Руху України, «Батьківщини»,  ВО «Свободи» та Всеукраїнського об’єднання ветеранів.3 comments

  1. Богдан

    Подібний тиск чиниться також у нас в Підволочиському районі на працівників освіти, культури, медицини та інших. А ми тішимся як казав в свій час мій колега пан Ярослав Демидась ” Воно не зле що влада дурнувата” . Кращої агітації проти партії регіонів важко придумати ніж насильно заганяти в партію.

  2. Олександр

    Як не жаль, але тут натисана правда. І робиться все це в кабінеті заступника на 2 поверсі білого дому. Шкода, що попередній досвід цього “великого начальника” не став йому в пригоді. А подібне сраколизство віддасться не просто Партії регіонів, а всім зігнутим в позу регіоналам. Ми це вже пройшли. Голова адміністрації вже певно забув свій танець на майдані. А жалко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.