У відповідь на спотворену інформацію, яку поширили ЗМІ Тернополя ми, члени ГО «Союз християнських матерів», хотіли би пролити світло на події, які відбувалися 19 квітня – на акцію «За охорону дітей і сім’ї»

Поділитися

Лист-відповідь

Шановні представники ЗМІ Тернополя!

У відповідь на спотворену інформацію, яку поширили ЗМІ Тернополя ми, члени ГО «Союз християнських матерів», хотіли би пролити світло на події, які відбувалися 19 квітня – на акцію «За охорону дітей і сім’ї».

Ми шоковані низьким рівнем журналістської етики (не кажучи вже про сумління), який показали місцеві кореспонденти. Вважаємо, що така неадекватність і наклепи, можуть бути спричинені непрофесіоналізмом авторів повідомлень, або, швидше, її було сфабриковано на замовлення осіб, які намагаються проштовхувати гендерні засади в суспільство.

Загроза гендерної політики та ювенальної юстиції (ЮЮ) нависла над українськими дітьми. Підручники з основ гендерної освіти, основ здоров’я з грифом Міністерства освіти шокують відвертою пропагандою гомосексуалізму та брутальним висміювання традиційних сімейних ролей чоловіка і жінки. По школах розвішують номери телефонів гарячої лінії, закликають дітей повідомляти про те, чи бува не вживають батьки до них виховних заходів. Функціонування таких гарячих ліній не врегульоване жодними нормативно-правовими актами. Громадська ініціатива «Союзу християнських матерів» спрямована на донесення цієї проблеми до всіх прошарків населення. Адже, якщо ми не відреагуємо вчасно, то поплатимось власними дітьми.

На жаль, деякі журналісти не змогли вникнути у підняту нами проблему, що спричинило появу у ЗМІ крикливих та насмішливих заголовків, які відвертають увагу людей від самої суті нашої боротьби, від реальної загрози суспільству, проти якої ми виступаємо. Ми не заперечуємо той факт, що хвиля боротьби проти гендеру та ЮЮ підтримується насамперед  представниками різних християнських конфесій як УПЦ(МП), окремих дієцезій РКЦ, УПГКЦ (в католицьких колах її таврують як «секта Догнала»), «Добра Новина», «Посольство Боже» та рядом інших протестантських деномінацій. Проте приписувати цю боротьбу виключно лише окремим християнським конфесіям не можна, адже  із відповідними зверненнями до Президента та Верховної Ради України вже виступили: Львівська міська рада (31.03.2011), Івано-Франківська міська рада(14.04.2011), Львівська обласна рада (18.10.2011), Волинська обласна рада (12.03.2012), у Рівенську обласну раду було внесено проект аналогічного звернення. У боротьбу включаються різноманітні громадські ініціативи та наукові працівники. Так, ми звернулися до громадських організацій Тернопільщини з пропозицією об’єднатися для протесту, і це звернення підтримали «Твереза Тернопільщина», «Ранок» та «Сокіл».

Крім цього, заявляємо, що “Союз християнських матерів” не має жодного відношення до т.зв. листівок зі словом «Ганьба», які радикально висвітлено в деяких статтях. Обурює той факт, що нам безпідставно приписують їх авторство.

На останок, закликаємо вас, шановні представники ЗМІ, припинити зводити наклепи на «Союз християнських матерів», адже ми – невелике об’єднання. Нам просто не вистачить сили протистояти великому злу в обличчі гендеру та ЮЮ та одночасно боротися з наклепами та додумуваннями тих, несвідомих українців, які, замість того, щоби приєднатися до нашої боротьби, висміюють тих, хто змагається за гідне життя для майбутніх поколінь.

 

Люди України, пробудіться зі сну! Матері, не будьте байдужими – захистіть своїх дітей!

 

Тим, хто досі не усвідомлює всієї реальності ЮЮ та гендерної політики, пропонуємо переглянути відео:

 

http://gloria.tv/?media=140719

http://www.youtube.com/watch?v=UD7SBPnwdvE&feature=youtube_gdata_player

http://uk.gloria.tv/?media=150063

http://uk.gloria.tv/?media=279082

http://uk.gloria.tv/?media=266119

 

P.S. Насамкінець хочемо сказати, що ми готові пожертвувати власним іменем задля того, щоби народ прокинувся і постав проти гендеру, ювенальної юстиції та пропаганди гомосексуалізму в Україні.

“Джура-фест-2012”: хто приїде до Тернополя і з якими новинками?

У садочках Козови вчили дітей правильно розмальовувати писанки