Великдень — четверте за популярністю українське свято

Поділитися

Великдень — одне з найголовніших свят року в Україні. На Пасху 2012 року клієнти «Київстар» привітали своїх близьких 267 млн. разів.

Традиційно Великдень вважається сімейним святом, і українці віддають перевагу особистим привітанням з Христовим Воскресінням, ніж за допомогою мобільного чи іншого виду зв’язку. Але, незважаючи на це, 15 квітня цього року кожен клієнт «Київстар» в середньому привітав з Великоднем дзвінком 8 осіб, а 2 осіб — SMS-повідомленням. Загалом у день Пасхи у мережі оператора клієнти обмінялися 267 млн. привітань.

Особливою популярністю серед клієнтів «Київстар» 15 квітня користувались SMS-повідомлення. У порівнянні зі звичайним днем року клієнти оператора відправили текстових повідомлень у 5 разів більше — понад 50 млн. Цей обсяг також перевищив показник попереднього року на 8 млн. повідомлень — у 2011 році клієнти «Київстар» надіслали близько 42 млн. SMS.

Кількість MMS-повідомлень у свято зросла у 3 рази — майже до 447 тис. MMS. Дзвінків на Великдень пролунало 217 млн.

Найбільш піковою годиною щодо привітань 15 квітня стала 11 година ранку. Саме у цей час клієнти «Київстар» найбільш активно вітали своїх рідних та друзів. У цей час кількість відправлених SMS зросла більше ніж у 10 разів, MMS — у 4 рази (у порівнянні з годинами найвищого навантаження у звичайні дні).

Щодо користування мобільним інтернетом — обсягу передачі даних за технологією EDGE/GPRS, — то у святкові дні клієнти «Київстар» отримали та передали майже 16,5 ТБ даних (14-15ТБ зазвичай).

За усіма способами привітань (дзвінки, повідомлення) Великдень займає четверте місце серед українських свят — слідом за Новим Роком, Різдвом та 8 Березня. Адже у дні Нового 2012 року дзвінків було здійснено 494 млн., SMS відправлено — 108 млн., MMS — 900 тис. На Різдво дзвінків — 400 млн., SMS — 71 млн., MMS — 670 тис. А у жіноче свято — 8 Березня — у мережі «Київстар» пролунало 272,8 млн. дзвінків та було відправлено понад 61 млн. SMS і понад 860 тис. MMS.

Роман Заставний знову обігнав Тягнибока, а по Чорткову вперше лідерство захопив екс-заступник Луценка – Володимир Бедриківський

Батьки “порвали” освітянське начальство Тернополя (відео)