Заступник губернатора Тернопільщини Петро Гоч залякував футболістів тернопільської “Ниви”?

Поділитися

Перед самим матчем 19 туру другої ліги групи “А” “Нива” – “Прикарпаття” до команди приїхали представники керівництва тернопільського клубу і залякуваннями почали змушувати футболістів вийти на поле.

Про це із посиланням на дзвінок особи, яка представилася батьком одного із футболістів Ниви”, пише “Український футбол”.

Супроводжуючи погрози криками, що ніхто нічого гравцям не заплатить, керівники клубу, за словами дозвонювача, пригрозили їм переламати всі кінцівки. І лише завдяки ветерану “Ниви” та колишньому її наставнику Ігорю Яворському, ситуацію вдалося залагодити, і тернополяни таки вийшли на поле.

Як пише видання, батько гравця висловив занепокоєння за долю сина, а також назвав прізвище одного з керівників клубу, який нібито лякав і погрожував футболістам. УФ не озвучує це прізвище, оскільки це за сумісництвом,  чиновник високого місцевого рангу, а прямих підтверджень таких фактів нема.

Зазначимо лише, що той має прямий стосунок до Тернопільської обласної держадміністрації, пише видання.

Присутні на футболі журналісти бачили присутнім на матчі заступника губернатора Тернопільщини з гуманітарних питань Петра Гоча.

Коментуючи ситуацію, наставник “Ниви” Богдан Стронцицький зауважив, що матч було затримано на півгодини, оскільки гравці не отримували заробітної плати із жовтня. А також зазначив, що керівництво клубу пообіцяло до виїзного матчу з “Кристалом” розрахуватися з футболістами.

У свою чергу колишній наставник “Ниви” Ігор Яворський підтвердив нам, що йому довелося спуститися до роздягальні і попросити хлопців вийти на матч.

“Я був на трибуні і не чув, яка розмова йшла між керівництвом клубу і гравцями. Погроз я жодних не чув. Але скажу, що футболісти вже одягалися, щоб їхати по домівках. Попросив їх вийти на матч заради вболівальників”, – розповів пан Ігор.

Додзвонитися до керівників клубу, як завжди, не вдалося, сумно зазначає видання.

Віктор Павлік відзняв відео на пісню «Приречений на любов»

Як Тернопіль “наслідив” в історії та культурі України (відеодокази)