111

Володимир Нацюк, голова правління ПАП "Перемога"

Вчора, 20 травня, у селі Довжанка Тернопільського району, відбулись збори громади села. Новообраний сільський голова Олег Ткач ( вибори відбулись 18 березня цього року) скликав мешканців села до клубу, щоб розповісти про стан справ у їхньому населеному пункті. Олег Михайлович не знає як поведеться далі громада, заслухавши його інформацію про діяльність керівництва ПАП “Перемога” на чолі з Володимиром Нацюком. Запросили на збори громади й журналіста “Про все”. Зізнаємось відверто, ми шоковані інформацією і поведінкою Володимира Михайловича Нацюка. Склалось враження, що Довжанка перебуває навіть не у феодальному стані, а в рабовласницькому. Втім, дивіться відео і робіть висновки


84 comments

 1. Оксана

  Олег Михайлович…. ви повинні довести цю справу докінця… удачі вам,терпіння..Усі люди села Довжанка у вас вірять і на вас покладаються, і тільки ви в змозі навести порядок в цьому цирку
  Вдячні вам за вашу працю!

 2. Ігор

  як так можна,щоб начальник юстиції тернопільського району Нацюк Михайло Володимирович,був співвласником Приватного підприємства ? Чи закон про корупцію керівників не стосується ? Де ж ця правда ??????

 3. Марія

  Як так може бути,щоб державний службовець,начальник юстиції і був власником підприємства ? Куди дивиться прокуратура ? Народ не мовчіть,шукайте правду,підтримайте Олега Михайловича !!!! Не дайте злодіям вкрасти майбутньє ваших дітей !!!!!

  1. Марія

   Як так може бути,щоб державний службовець,начальник юстиції і був власником підприємства ? Куди дивиться прокуратура ? Народ не мовчіть,шукайте правду,підтримайте Олега Михайловича !!!! Не дайте злодіям вкрасти майбутнє ваших дітей !!!!!

 4. віктор

  та правильно , люди, ви що ,забули в якій країні живете.
  У нас тим що наверху можна все, а ті що знизу, навіть не розуміють що робиться.
  Одне похвально,що люди не здаються ,боряться за правду,давно пора було Нацюка вивести на чисту воду, залишається надіятися що теперешньому Голові це вдасться!

  1. Ірина

   А сам голова кристально чистий? Ще не прийшовши до влади вихвалявся що він всім покаже “кузькіну мать” і хто знає на кого скажуть фас завтра?

 5. Вікторія

  Громада Довжанки єднайтесь,не дайте злодіям Нацюкам вкрасти ваше майно. Куди дивляться правоохоронні органи ????Де справедливість ? Підтримаємо Ткача !!!!! Громада села за Вас !!!!!! Відьму яка багато кричить на вогонь !!!!

 6. Олена

  Нацюк Михайло Володимирович! Він самий більший крупционер! І на яких підставах являєця власником. Пап ,Перемога !!! І куди дивляться Правоохороні органи ??? Чи закон для держслужбоця інший ????? Дякуючи голові селешної ради Олегу Михайловичу з його допомогою наведе порядок в селі!!

 7. Marianna Korol

  Доки будуть злодійкуваті чиновнички,розкрадати наше майно ? Що прокуратура і міліція у нас зовсім сліпа,влади не має ніякої ?Клан злодійкуватих Нацюків прокрався !!!!! Доки буде сидіти в кріслі начальника юстиці злодійко Місьо Нацючок ?????Громада Довжанки не спіть ! Підтримайте свого Голову Ткач ОМ. Злодіїв геть !!!!!! Україна буде вільна !!!!!

 8. Людмила

  Злодiiв Нацюкiв до вiдповiдальностi!!!!!!!!!!Чому мовчить обласна адмiнiстрацiя?Шановний пан Хоптян!Допоможiть жителям села Довжанка!!!!!!Пiдтримайте Олега Михайловича!!!!!

 9. Аня

  Чому на даний момент правоохороны органи не приймають ніяких рішень Чому вищі органи закривають на все очі! ??????????

  1. Bendera

   Тому що з ними добре ділятся а ви що незнали …

 10. Лена

  Державний службовець Нацюк Михайло Володимирович на яких підставах являється власником Пап .перемога.Самий більший крупціонер!!!!! Чому голові не дають змоги навести порядок в селі Довжанка!

 11. Наталя

  Я щиро вірю, що громада Довжанки вибрала достойного Голову Сільської Ради. Ця людина зможе навести порядок в селі, відстоювати інтереси його мешканців, покращити життя людей. Люди, підтримайте свого Голову, допоможіть йому, а Ви, Олег Михайлович, не зрадьте цю довіру. Удачі Вам, здоровя і терпіння. Я не живу в Довжанці, але мені не байдуже що там відбувається, тому що там живуть мої батьки і я хочу , щоби це село процвітало.

 12. Василь

  Пан Олег,тримайтесь ,горомада села вас підтримує. Ви ніколи не здавались. Виведіть цих тарганів на чисту воду ! Допоможіть жителяв села Довжанка ! Пацюків в дурку !!!!

 13. Ірина

  Щиро вдячні Олегу Михайловичу за те, що взявся за таку нелегку справу.Несправедливість твориться зараз на кожному кроці. Бажаємо новообранному голові навести порядок у селі Довжанка.І хай переможе справедливість, яка, звісно, на Вашому боці.

 14. мік

  Пане Олег(коцьолок) розкажіть людям про своє кримінальне минуле.

  1. Іван з Довжанки

   Тося питає Міхал з юстиції?

 15. Іван з Довжанки

  Кримінальне тріо Нацюк Міша (Япончик) + Нацюк Валодя (Дядя К.) + Бодя Андрушків (Профф Союз) = дєрибан села.

 16. Юлія

  Потрібно розібратися хто злодій???????? І хто замовив дану аферу, ШОУ на зборах села??????? ПАП “Перемога” із залученням інвестицій, викупило, ще у 2008 році у людей (пайовиків СВП) 98 відсотків майнових паїв, розрахувавшись із людьми в повному обсязі. Дані факти неодноразово ( за бажанням “добрих людей”) перевірялися правоохоронними органами. З 2008 року ,на сьогоднішній день пройшло 4 роки, помінялося три голови сільської ради, і тут не зрозуміло з яких причин нова влада шукає в с….ці меду. Виконує замовлення аферистів і грає роль Іуди, будоражить село, сварить людей між собою, хоча їх обов”язок працювати на благо людей і згуртовувати їх у такий нелегкий час. Незрузуміло чого хоче голова, адже він отримав з барського плеча штучні водоймища-ями з немалою площею землі, добровільно-примусово позабиравши у жителів села городи, які вони обробляли.

 17. Тарас

  Цікаво, чи наважиться хтось їз жителів Довжанки повідомити про яскраве КРИМІНАЛЬНЕ минуле ПАНА Олега?! Чи краще відвернути увагу, іншими замовними публікаціями, лиш би мали про що в селі говорити?

 18. Людмила

  Шановна чи шановний Мiк!Ви багато на себе берете!!!!!!!Розкажiть про свою кримiнальну дiяльнiсть!Що рильце в пушку,що ведете наклепи на iнших???Задiло за живе??????

  1. Сonscience

   Шановна Людмило, як ви можете стверджувати що в Міка (и) є кримінальне минуле? Адже ви не знаєте хто саме це написав. Так завжди наші люди роблять, не розберуться у справі але все ж таки вперто доказують своє, що ми власне і бачимо в даній ситуації з паном Нацюком, оскільки доказів проти нього немає а те що Олег просто кидає в людей цифри і окремі фрази*як раніше було зазначено* ще нічого не доказує. Розберіться спочатку у ситуації а потім пхайте свої рильця)

 19. Ірина

  Дуже гарно всі пишуть, тільки забувають просту Біблійну істину “Хто без гріха – нехай першим кине камінь”. А взагалі не від хорошого життя люди озлоблюються, і тим користуються інші, котрі переслідують лише свої інтереси! Задумайтесь люди чи хтось колись зробив для Вас добро просто так? Чи за гарними обіцянками приховуються свої бажання? Маємо приклад депутатів, чиновників, які гарно обіцяють, а потім все гарне обіцяне беруть лише собі.

 20. оксанка

  Дорогі Тернополяни прошу Вас хто знає розкаціть про кримінальне минуле Ткача(Коцьлка)Оля на прозвище ЛИСИЙ, а також про самого найчеснішог найсправедливішого Білана Євгена Миколайовича. Який деребанив Кутківецький радгосп, Кутківці не мовчіть.

 21. Ірина

  Прочитавши відгуки стає просто страшно наскільки ми озлоблені, наскільки ненависні, але ми ходимо в Церкву і слухаємо Слово Боже і потрібно молитись за “ворогів своїх” щоб Бог наставив їх на істинний шлях! Адже ми люди, а не стадо тварин, яким можна так легко керувати, ми ж всі з Вами односельчани, і тільки у єдності наша сила. Розбрат це найлекший шлях до захоплення народу, і тільки у мутній воді добре ловиться риба.

 22. світлана

  Люди ,схаменіться!Про яке кримінальне минуле може йти мова! Олег Михайлович ,вісім років тренував наших дітей ,на військовому заводі “Сатурн”.Де Ви бачите тут кримінал??? Бійтесь Бога! Не потрібно вигадувати те, чого не було!!!! Олег Михайлович ,ми Вас підтримуємо! Нехай Господь допоможе Вам навести справедливість !

 23. Василь

  Я знаю про кримінальне минуле цієї людини,і прізвисько у нього було не “Лисий”,а “Кучерявий”.Ми з ним разом воювали і більше ніхто про його минуле не зможе нічого розповісти ,бо свідків вживих він не залишав)))))
  Люди добрі,у вас розум є?!У вас крадуть приміщення на міліони гривень,а ви шукаєте кримінальне минуле!!!

  1. Пайовик

   А то приміщення на міліони гривень ви бачили?

 24. Пайовик

  Доброго вечора шановна громадо, чи окремі його члени, які активно проводять час в неті

 25. Пайовик

  Незрозумілим є нахабство новообраного голови щодо проданої котельні, бо вона розвалювалась і до нині вона вже була б руїною, а в той час була продана за 8000 доларів і гроші поділені між всіма пайовиками (400 чоловік). Напевно пан Ткач мав надію прийшовши до влади набити свої кишені від продажу людського майна (маючи досвід рекетирства), так як його наставник пан Білан, який немов “Татарське іго” пронісся над радгоспом Кутківці виселяючи сім”ї з малолітніми дітьми з гуртожитку на вулицю, повитягувавши навіть водопровідні труби з землі (для обгородження свого панського маєтку площею більше 3 трьох гектарів),

 26. Пайовик

  Доречі пане голово ви шукаєте спортзал для тренування дітей? Він якщо вам не доповіли, то вам підкажемо – знаходився під клубом, де тепер з успіхом процвітає ваш “кореш” Тарасенко-Япончик. А за якими нормами продають пиво та алкоголь з під поли під плотом школи, де бігають діти і слухають нецензурну лайку дядів. За даним фактом можете звертатись в правоохоронні органи, чи витримано всі норми бар-школа?

 27. Пайовик

  Є і земля під забудову наших дітей, про яких ви так турбуєтесь 8 гектарів при в’їзді в село, вони здані в оренду (добродію Олійнику), а це вже ваша парафія шановний голово чи може получиться так само як і з Церковними землями? Тоді розведете руками і скажете що нічого зробити вже не можна, бо землі приватизовані?

 28. Ірина

  І що ж ви так хочете крові тих Нацюків невже нікому ніколи нічого доброго він не зробив? Просто людям не властиво памятати це добро. А ви новоспечений керівник повинні то село гуртувати, а не сварити, а ваші перші кроки чомусь не дуже свідчать на користь вашої доброчинності? Невже в селі мало проблем над якими потрібно працювати гуртом? А можливо потрібно було зібрати людей і просити допомоги у спільному вирішенні наболілих проблем, а не проводити показуху який ви чесний

 29. Ірина

  Доброго дня !!! Звичайно найкращий захист це напад . Олег Михайлович люди в вас вірять, і просять щоб ви довели цю справу до завершення.
  Вже набрид цей рабовласницький лад в Довжанці. Треба вивести Нацюків на чисту воду!!! На рахунок Тарасенка – людина хоч щось зробила доброго для молоді, а то село так близенько біля Тернополя і молодь немає де відпочити . По інших селах є по кілька барів і до речі також є близько біля школи. А ваші діти будуть настільки культурними наскільки ви їх виховаєте і це вже не залежить чи є біля школи бар !!!
  Бажаємо новообраному голові сили і терпеливості у всіх починаннях!!!!

 30. ЛАПУЛЯ

  люди ви показилися…..хай новий голова наведе лад….навіщо обзиваєте всіх підряд..

 31. Жителька

  Пане Сільський голово! Чи знаєте Ви, чого Вас обрали ? А тому, що всім людям надоїли тії “козли”, які будоражать всю Довжанку вже багато років поспіль-це Нацюки , Білани, Расевичі, Олійники. Людям вони надоїли, як гіркий мед і вони хочуть змін. Жителі Довжанки хочуть, щоб у селі були освітлені вулиці, щоб були сміттєві баки, щоб молодь проводила свій час у нормальному клубі, щоб у Довжанці була нормальна дорога, щоб були обкошені придорожні полоси, щоб посадка була з “живих” тополь, а не з сухостою. Ось що Вам, пане війт, треба робити. І за три місяці , коли Ви приступили до своїх обов”язків, Вашої роботи не видно ніде. Ви не з того починаєте. Вже нічого назад не вернеш, бо все, що мали розікрасти, те все вкрадено і оформлено документально. Так що не роздувайте ще більший вогонь, не робіть дешевих піарів. Задумайтесь і виконайте свої передвиборні обіцянки, зробивши так, щоб в Довжанці був спокій і порядок

   1. Ірина

    І не потрібно обливати брудом когось, а насамперед розпочніть і справді пане голово з себе, своїм особистим прикладом зробіть якусь роботу, а не викопуйте чиюсь брудну білизну, бо тим самим ви стаєте ще гіршим від тих кого хаєте!

    1. Ірина

     Ірино !!! Ви пишете не викопувати брудну білизну … Як на мене це дуже добре що людям відкрили очі на те що робиться з їхнім майном ї їхніми грошима !!! Люди в колгоспі важко напрацювались,деякі все життя, а отримали за це копійки….А в декого , невідомо звідки є майже мільйон разом з синочком !!!! І на зборах люди не почули відповіді де в них взялись такі гроші ????За користування земельними паями , Довжанка отримує найменше по району . І відколи помагає Нацюку керувати ГРІН ЛЕНД теж нічого кращого не відбулось для людей !!! Вони думають тільки за себе, набивають тільки свої кишені !!!!

  1. Bendera

   Прочитав коменти і подивився відео )) народ України лишився простим бидлом ( самі вибрали нацюка головою колгоспу і в дипутати рай ради вибирали не раз, самі брали гроші в четверо менші ніж було в розпайовці , самі радіють від того що в сусіда біда а потім хочуть щоб все було супер…. я знаю одне- гамно не тоне і нацюк не потоне ) якщо стільки років робив що хоче , Я часто чую, що в нас народ мудрий а на практиці це не так виходить. Мені ще цікаво до кого ви підеде і будити просити гроші на потребу села …. чи самі скинетесь… чи народ настільки тупий що думає що голова с/р має гроші щоб зробити світло і т.д. Майже всі сільські ради є дотаційні і гроші мають тільки на зарплати . А почався цей сир бор з того що власники які купили колгосп (нацюк) попросив щоб МЕПУНКТ, ПОШТА, СІЛЬСЬКА РАДА, виміталась з будинку який був розпайований хоч немали право його розпайовувати, неможе голова села кирувати на вулиці а в цих людей совісті нема тай попросили, ЯКИЙ НАРОД ТАКА І ВЛАДА , і таке відчутя що всі борятся з тими хто щось робить, боротись треба з бідністю,( побудував магазин- злодій , обгородив свій пай – іуда, взяв болото і робиш ставок-куркуль, даєш людям роботу – жид) ….

 32. оксанка

  Звичайно, що найкращий захист це напад ви праві Ірино, тому пан голова і напав перший. Нехай розкаже як виділили йому землі і ями, коли сесії не було і депутати не підписувались, а зробилось все тишком нишком. А щодо земель для наших дітей, то вони є 8 гектарів, які перебувають в оренді вдобродія Олійника, це вже ваша парафія пане голово, чи може скажете так як за Церковні землі, вже нічого зробити не можемо, бо вони приватизовані? Якась у вас дуже однобічна правда, просто нагадує цькування когось одного, а решта всі білі й пухнасті.

  1. Bendera

   Я щось незрозумів оренда землі – це що погано, згадую, що там вже хтіли роздавати плани і люди кинулись як дурні заяви писати що там навіть стільки ділянок нема і я дико сумніваюсь що хтось з них думав будуватися, продалиб і все, ви поголосніше кричіть що в вас під Тернополем ще є земля щей не в межах села а по Українських законах що не в межах села тим командує район а не село а наш любий Тернопільський район якраз шукає де є вільні ділянки ( на вибори гроші ) заберуть і навіть не будити знаки кого проклинати )))

 33. Домаморичі

  Ми люди с.Домаморич просто схвильовані своїми сусідами. Ви мали господара, ви взяли гроші, а ми дулю з маком. І роботу маєте і так зганьбити людину через якогось Білана, який так доробився і хати вряд стоять, і їдемо маршруткою питаємо хто немалий шмат землі загородив – білан, а ми йому фундамент розбирали в ночі і маємо спокій, а ви за Нацюка будете мали гріх, бо ви мали все життя господара. Нацюк ми з вами, тримайтесь!!!!!

 34. Оксанка

  Повністю згідна і підтримую думку дописувачки “Жителька” треба починати щось робити, а не шукати меду там де його нема.

 35. тернополянин

  Кому відомо про дільність даної газети то не здивується, жовта преса заробляє киш. На перший погляд новий голова вроді правий, але як зрозуміти діяльність його двох попередників, що вони не бачили афери?
  З іншої сторни із змонтовано матеріалу зрозумілим є те, що у було проведено паювання бувшого колгоспу Перемога і власники манових паїв продали це майно ПАП Перемога. Напршується запитання до чого тут громада всьго села і особливо сільська рада. Пане голова в Україні Конституції ще ніхто не відміняв. Це так як би мер Тернополя провів збори мешканців міста і оголосив, що всі підприємства які діють в Тернополі є власністтю громади. Зрозуміло що це є дурня. Якщо афера існує напрошуються інші запитання чому пайовики, майно яких розікрали, чотири роки мовчать, куди дивляться правоохорннні органи чи це просто пан голова хоче себе оголосити “місією” і під шумок щось прибрати до рук. Зрозумілим є правда те, що якщо котельня, яку сфабриковано продали самі ж пайовики перейшла би на баланс сільської ради то пан голова мав би право її продати сам (зрозуміло прикриваючись депутатами).

 36. Голова

  Сьогодні рекетир голова привіз панелі на 20тисяч гривень,на церковне приборство !!!!! Напевно в когось забрав ????

 37. Голова

  До речі,Тарасенко то Міші Нацюка кореш. А голова вроді знає його 3 місяці.
  Так щось ви там напутали. Котельню продали за 30 тисяч гривнів,а це було 6 тисяч доларів. Ви пишете за 8 тисяч доларів. 2 тисячі напевно вкрали ? Чи новий голова в 2008 році вкрав. Голова працює на роботі 1.5 місяці,а ви хочете щоб він для всіх вже хороми побудував. Де ви такі розумні були 20 років і чому так тупо мовчали.За які гроші це має все зробитись ? Запитайте Нацюка,чи він хоч копійку заплатив за оренду господарськог двору,а там 21 га землі. І користується він ними з 2000 року. Ось вам ваші дороги і дитячі садочки.Хтось дуже багато інтересується кримінальним минулим голови ?Ви переживайте за своє кримінальне майбутньє.

  1. Ірина

   30 тисяч грн. по курсу на день продажі різниця є, але не такою значною , але ж продавали самі пайовики і гроші розділили між собою (їх налічується більше 400 чоловік) і чому в даному випадку пан голова піариться на цьому і звинувачує Нацюка у всіх гріхах. Щодо 21 га землі то її стільки ніколи не було і на даний час зменшилося, безкоштовно перейшло у власність Білана Є.М., Олійника І.Я. які за ці землі заплатили дуже великі гроші від яких село розцвіло, збудували дороги, садочок, осітлили вулиці і багато іншого.

   1. Bendera

    якщо людина взяла землю і в неї працюють люди це є плюс , і за рахунок податків і зарплати людям ваше село ще не вмерло, ви відїтьте на 40 км від тернополя і подивітся чи там люди мають де працювати і чи там є де.

 38. Марія

  А чому рекетир?Ви його що на вимаганні зловили?Звідки така інформація?
  Людина старається покращити життя і благоустрій, а ви робите наклипи і .т ,і т п. ….

 39. Голова

  Шановна Оксанка ! Ви далекі від всього і напевно дуже обмежині в цьому житті !!!!!!! Ви колись були на цьому смітнику,до того як ви кажете взяв ваш голова рекитир ???? Там було мусорне звалище і все село це знає. У вас просто напевно зір поганий ???? Як що у вас є слух,то запитайте в людей з села. Ви напевно не маєте ні якого відношення до Довжанки ? Людина яка там живе не буде задавати таких обмежених запитань.Зайдіть до голови в кабінет і попросіть щоб він показав вам фотографії цього смітника,який там був раніше. А землю йому виділили,на сесії а потім затвердила адміністрація. Так як він має на це пільги. Ви просто втратили совість і людяність. Це зрозуміло чого ви хочете. Щоб все залишалось,так як було. А потім як завжди звалити всі гріхи на голову і що він все розбазарив і роздеребанив. Знаємо ми такі схеми,знаходити крайніх. Я думаю цей раз не вийде. Почекайте хоч пів року і ви побачите що буде зроблено.Я знаю за кого ви переживаєте. Тільки не за громаду села !!!!До речі !!!!! Сьогодні ваш голова рекитир,домовився про відновлення будівництва дитячого садочку. Це було озвучено на районній сесії. Запитайте депутатів.

 40. Генко

  Що за розумник пише від Домаморичів ???? В нас всі землі має Олійник і ми ніколи не хотіли звязуватись з нацючком !!!!А білан нас не інтересує. Не вплітайте Домаморич в свої інтриги. До речі наш голова гарно відкликається про Ткача. Такого вам і треба ,щоб трохи мозги повправляв.Ми получаємо гроші з оренди а ви в нацюка ніфіга не получаєте. Це ваші проблеми. До нас не лізьте і не чіпайте Домаморич.

 41. Оксанка

  Можливо від багатьох нюансів і далека, але на рахунок обмеженості перепрошую соромно підписуватись Голова і робити стільки помилок. А смітник взяв так як колись відомий Ян Табачник взяв гектари смітника на березі Дніпра. А для дитячого садочку виділені приміщення в школі, і не приписуйте собі чужі заслуги. А на рахунок земель, що знаходяться в оренді не бачу вашої відповіді, ви ж такі критичні.

 42. Голова

  Іриночко !!!!! З0 тисяч гривень,долар був по 5 гривнів. Порахуйте,виходить десь пропало 2 тисячі зелених. Голова рекитир знову вкрав ? Я вас прекрасно розумію. Олійник побудувався в полі а не колгоспному дворі,Білан теж трошки не там. А ми говоримо про господарський двір. Хай буде 17 га землі,чого не платиться з 2000 року ні копійки. Я теж так говорю,взяти білана,з боку пів гектара ті що Міша нацюк роздеребанив і буде людям купа землі.

 43. Голова

  Іриночко !!!!! Ви були на зборах села ? Хоч уважно подивіться відео. Хоч одна людина підняла руку,чи сказала що знала про продажу адмінбудинку ????? Не треба бути таким жадним,треба було хоч щось залишити для ваших дітей і не прийшлось би шукати. Жадність породжує бідність !!!!! Не можна забирати акушерський пункт,це взагалі гріх. Ви жінка і маєте це знати.Я знаю що вам самій не приємно про це слухати,ви все це знаєте але мусите захищати когось. Я вас розумію і мені вас дійсно жалко. А ваш голова рекитир,нічого поганого не зробив для вашого села і громади,просто відкрийте очі подивіться навкруги і поспілкуйтесь з односельчаними. Людський крик рветься з грудей,ви такого раньше не чули і не почуєте. Село змінилось. Не шукайте біду на свою голову.

 44. Голова

  Було написано.що домовились про відновлення робіт по ремонту дитячого садочку.А там вроді ще нічого і не робилось ?А приміщення хто виділив,Нацюк ?

 45. Зеник

  А де був пайовик,коли ділили церковні землі.Ткач привіз сьогодні панелі на церкву.А що для села зробив пайовик,крім того що загадив замлю ????Хай розумний пайовик привезе щось на церкву ? Всі можете гарно говорити,а щось зробити не можете.

 46. Bendera

  Ще одне а цим 18 пайовикам які не кинулись на гроші і лишились з сертифікатами хтось за оренду їхнього майна платить ? А за кримінальне минуле в ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ питайте і в тих хто за 5о грн. голосував за нього в довжанці таких багато …. А садочок для 10 дітей ніхто робити не буде , Спортзал під клубом – це булоб круто там так багато місця всі би помістились ) і для кого він футбольну команду не можити зібрати ……..

 47. Микола

  Хто хоче спортзал під клубом ? Прийдіть і скажіть Тарасенкові це в очі !!!!! Чи духу не хватить ????

  1. Bendera

   На рахунок спорт залу під клубом (для тупеньких) – це маразм…

 48. Ірина

  Шановний Микола !!! Ви були в цьому приміщенні під клубом до цього як там зробили магазин ? Це був справжній гадюшник….. І чому ніхто раніше на зробив там спортзал ? Стояло собі і стояло стільки років,стіни обвалювались…. А коли зробили магазин,всі згадали про приміщення під клубом !!!!

 49. Юлія

  панелі не на церку, а на проборство. Це є різні речі. Доречі Нацюк передав на церкву автомобіль для громади. З тих кому виділили церковні землі, а це 12 га землі під львівською трасою, можна збити не тільки панелі, але і кошти на все проборство доречі пан Ткач вкурсі як з людей вибивати не тільки гроші, а навіть зуби.

  1. Ірина

   Юлія прочитайте спочатку уважно а тоді відписуйте !!!!! Панелі на церковне приборство !!!!

  2. Bendera

   Я тоже в курсі як зуби вибивати – і що ))

 50. Домаморич

  Домаморич!!! Пробуджуйтесь! Беріть приклад в своїх сусідів. Виберіть нормального голову сільської ради, а то ше трохи і вже взагалі нічого не буде. В Довжанці набагато краща ситуація як у вас і то люди борються відстоюють свої права, а ви сидите тихо як щурі, а вас вже обікрали до нитки і якшо нічого не робити то село скоро перетвориться в хутір, а чужі підприємці наживаються на ваших землях. Подумайте про майбутнє своїх дітей!!!

  1. Bendera

   Знов маразм – нащо ділитина на своїх і чужих, хто такі свої хто чужі. Нацюк для довжанки хто свій чи чужий ????? Треба щоб село розвивалися , щоб і свої і чужі і білі і чорні і зелені приходили в село і будували підприємства і створювали робочі місця і для своїх і для чужих в Домаморичах на скільки мені відомо є пару виробництв де працюють люди і з Довжанки, а в Довжанці працюють люди з Домаморич і в Домаморичах майно продавали пайовики кожин своє і за скільки зміх а не казали скільки їм дадуть.. в Домаморичах народ дружніший від Довжанецьких.

 51. Наталя

  Люди, ви розум маєте???? Вам плюють в очі, а ви кажете що дощ іде. Допоможіть Голові покращити умови в селі, а хто не хоче то хоча би не мішайте.Хто не в курсі цих справ не пишіть дурниць. Проборство це власність церкви, а не священника.Люди думайте, що робите!!!!!!!!!

  1. Bendera

   Народ любить щоб йому плювали в очі. По селі перед кожними виборами бігають прихвостні нацюка, і цей народ їх пускає до хати, і слухає, а вони їм плюють в очі, і що будуть нові вибори і нічого не поміняєтся.

  2. Bendera

   На рахунок приборства не спішіть казати що воно церкви )
   ваш священик взяв викопірку на приборство без церкви , викопірка даєтся для приватизації а церкву не приватизуєш а приборство можна ) особливо тоді коли жінка вигнала з дому.

 52. Наталя

  Дайте Голові трішечки більше часу, щоб він міг себе проявити, а вже тоді критикуйте, підходьте до нього із своїми пропозиціями.Якщо він порядна і чесна людина, то буде прислухатись до людей.

 53. Наталя

  Церковне проборство треба взяти під контроль і добитися, щоб це належало селу. Священників може бути багато, а проборство одне. Довжанка ласий шматочок і кожен хоче вірвати куш для себе.

  1. Правда

   Дорога Наталю, й усі однодумці, стосовно приборства є люди, які знають, що було звернення відцерковної громади а не від особи нашого священика. Друга важлива річ ,що варта підкреслити це – будівництво ведеться на землі, що належить церковній громаді, й без її згоди приватизація неможлива.
   Третій аргумент полягає втому, що наш отець приписаний в Березовиці.
   На мою думку, що він не та людина,яка прагне приватизувати приборство.
   Нам всім повинно бути соромно, як то сам священик робив дах на добудові, ми бачили що ставив панелі, а скильки склав пожертви, а скільки дав кожен з нас. Дай боже пан Отцю добудувати приборство йжити з сімєю разом, й служити нам довго.

 54. Юлія

  Добрий день шановні педставники громади довжинецької почали за здравіє, а закінчуєте про упокой. Почали обсирати Нацюка, а перейшли на священника. Хто буде наступним., пане режисер давайте нові серії під назвою “У Довжанці викрили афери з майном громади на мільйони гривень!” публіка чекає!

 55. Наталя

  Для Юлії хочу пояснити, мова іде не про священника, а про церковне проборство, яке повинно належати церкві. Раніше всі мовчали, нічого незнаючи,але це вже закінчилось.Більщість людей зрозуміло, що можна ще щось поміняти, зявилася надія. Тепер люди не захочуть щоб до них ноги витирали.А ваші відгуки це вже агонія.

 56. Оксанка

  Але коли виявиться що проборство вже власність священника змінювати що небуть знову буде пізно, тому нехай оприлюднять документи по яких ведеться будівництво, а чесний голова нехай візьме це питання під свій особистий контроль, поки знову не наламали дров, бо потім руками махати буде пізно.

 57. Правда

  Памятай, що свої слова треба буде колись відповісти, як незнаєш правди то не пиши дурниць.

 58. Сonscience

  І ось пройшло вже майже 4 роки, а голова нічого про що так палко обіцяв не зробив. Немає доріг, садка, спортзалу і т. п. Лише розсварив пів села і здер з лохів гроші (ті що в гуртожитку чи як там його називають живуть). Хто зараз скаже який голова молодець, давайте, не мовчіть!

 59. Земельщик із стажем

  Міша Нацюк худоба яка наробила в Тернопільському районі не одній людині біди, а рекитир Олег нічим не кращий Нацюка. Там інтереси грошей і землі та нуль інтересів простих селян.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.