1 червня – святковий день для дітей. Обласна бібліотека для дітей планує в цей день посвяткувати

Поділитися

1 червня в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Його було проголошено ще в далекому 1949 році. В 1959 році Генеральна асамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини. Принципи декларації прав дитини передбачають: дитина повинна мати право на ім’я, громадянство, користування всіма благами соціального забезпечення, захист від всіх форм жорстокості та експлуатації. Діти повинні виховуватись в дусі взаєморозуміння, дружби між народами, толерантності, миру і братерства. Глибоким змістом наповнені рядки Декларації про обов’язки людства надавати дітям все найкраще для їхнього духовного і фізичного вдосконалення, про гарантії використання їх здібностей на благо суспільства.

1 червня – святковий день для дітей. Обласна бібліотека для дітей планує в цей день наступні заходи:

–    перегляд книжково-ілюстративних виставок:  „Подорож Країною Закону”,  „Діти – майбутнє
України”, „Книжкова веселка”;

–  правознавчу мандрівку „Абетка права” (для учнів молодшого шкільного віку та дошкільників);

–  театралізовану акцію „Коли сміється дитина, посміхається небо”.

Акція відбудеться 1 червня 2012 року з 11:00 до 13:00 на Театральній площі міста. Театралізоване костюмоване дійство відбудеться за участі казкових героїв Червоної Шапочки, Принца, Котигорошка. Волонтери – студенти 3-го курсу Тернопільського педагогічного університету ім. В. Гнатюка організовуватимуть з дітьми ігри, розваги, конкурси і загадки. Реклама бібліотечних послуг „Моя бібліотека”, здійснюватиметься через розповсюдження буклетів, запрошень, візитівок, тощо. Діти та дорослі зможуть взяти участь у експрес-опитуванні „Книги читати – усе знати”.

Книжкові герої запросять дітей до спілкування, бесід, а найбільш допитливі візьмуть участь у хвилинках-цікавинках.

Дирекція обласної бібліотеки, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, передбачає пільговий запис до бібліотеки, які матимуть запрошення або візитівки, одержані ними під час участі у театралізованій святковій акції

Запрошуємо на свято!

Буде весело і цікаво!

Організатор свята:    Обласна бібліотека для дітей.

15 кілометрів нових лісополотен зведуть лісівники Тернопілля цьогоріч

Як завтра у тернопільсьому парку “Топільче” відбудеться “Дивогонка 2012”