111

Громадсько-політичний діяч Валентин Наливайченко дав згоду на участь у попередньому голосуванні – праймеріз по Зборівському округу.

Як повідомляє прес-служба політика, Наливайченко подав відповідну заяву до Громадського комітету «Народний вибір 2012», який 31 травня оголосив про старт кампанії попереднього народного голосування у Зборівському виборчому окрузі.

Коментуючи своє рішення, політик наголосив на тому, що  праймеріз – єдиний, чесний механізм для визначення гідних опозиційних кандидатів на виборчих округах.

«Опозиції треба максимально уникати підкилимних переговорів щодо узгодження  кандидатур. Іноді складається враження, що дехто з опозиційних очільників банально торгують округами, висуваючи завідомо непрохідних кандидатів. Це гра у піддавки владі, а не на перемогу опозиції. Окремі опозиційні лідери, засліплені вузькопартійними вигодами, фактично вносять розбрат у патріотичний рух, адже для них партійні квоти є важливішими за національний інтерес», – відзначив Наливайченко.

Він також заявив: «Деякі опозиціонери  перебувають у полоні ілюзій. Підтримка КОД ще не гарантує перемоги. Головне – отримати народну підтримку. Завдання праймеріз – визначити таких кандидатів, які мають найвищий рівень народної довіри. Єдиний кандидат від опозиції має обиратися громадою, а не партійними вождями».

6 comments

 1. читач

  Дебіл якийсь той Наливайченко. Сам проводить праймеріз і сам бере у ньому участь!!!

 2. воркун

  Якщо це вибори,то дайте народу самому визначитись,хто має представляти опозицію на Тернопільщині! А хто боїться брати участь у праймеріз, той не заслуговує бути народним обранцем!

 3. слухач

  А я вважаю, що на праймеріз повинні йти усі, хто хоче чесно боротись на виборах, а головне – ПЕРЕМОГТИ. Щоб потім усякі бойки не говорили, типу – ну, цього разу не вийшло виграти, але все ще попереду…
  Хай ідуть і наперед побачать, хто реально зможе перемогти ПР.
  Зголосився Наливайченко – честь йому і хвала!!!

 4. Юрій

  Гідний вчинок. Тепер чекати участі інших кандидатів у праймеріз

 5. Дарина

  Правильний шлях пропонує В.Наливайченко, й це сміливий крок! Якщо б всі політики погодилися попередньо пройти такий тест народний, мали б зовсім іншу ВР.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.