111

Про це  народний депутата України, голова «Представництва Тернопільщини» Орест Муц  заявив під час виступу у Верховній Раді України 8 червня.

 Шановна тернопільська громадо!

Президент  Віктор Янукович заявив, що питання корупції «є одним  із  гальм   розвитку   нашої   держави» і для її подолання потрібно «прибрати   чиновника   від    фінансових    ресурсів».

Жителі Тернопільщини повністю підтримують ініціативу Глави держави зупинити корупційну  вакханалію та очистити  органи влади  від  тих, хто плюндрує  звання  державного   службовця.

У нас корупція вже стала загрозою економічного та соціального розвитку. Мало  в якій районній державній адміністрації не притягнуто до відповідальності чиновників  за хабар.

Окремі голови адміністрацій та рад, таких як Бучацька, Гусятинська, Збаразька відчули себе місцевими князьками, змушуючи громаду  батрачити   на   себе   і   свої   родини.

Дійшло до того, що голова Бучацької райадміністрації Василь Савка брутально  побив вчительку на очах дітей. А правоохоронні органи не тільки  не відреагували на це безчинство, а й виправдали його, заявивши, що не бачать складу злочину.

Тому для  Тернопільщини питання боротьби з корупцією є таке  ж   важливе,  як збереження державності української мови та й самої області.

 Адже корупція набуває у нас нових хитрих форм. Чиновники, які пройшли комсомольський вишкіл, створюють різні благодійні фонди, такі як «Галичина –  Волинь»,  через які не тільки перекачують кошти, а й нівелюють здобутки  Президента  та  Уряду,  приписуючи   їх   собі.

Сьогодні з’явилася ціла когорта варяг з різних областей, які маскуються під «патріотів» і «благодійників», наших з вами спасителів,  обіцяють золоті гори і навіть вчать, як треба любити українську мову та край, а завтра опиняться у числі перших зрадників наших інтересів, зрадників нашого краю.

Мені прикро й соромно,  що цих «козачків» супроводжує влада, даючи їм зелену дорогу. Щоб дати відсіч цим зайдам, ми  об’єдналися у  «Представництво Тернопільщини».

Спільно ми не тільки не дамо  принизити і  надурити себе,  а й підставимо плече Главі держави у  боротьбі  з  ганебним   явищем корупції, нагадаємо чиновникам про ті повноваження, які їм дали держава та Президент.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.