Перший крок зроблено на витоку річки Горинь

Поділитися

Минулого тижня спільними зусиллями Тернопільського обласного управління водних ресурсів і Лановецького міжрайонного управління водного господарства на місці початку р. Горинь встановлено інформаційний стенд і водоохоронний знак.

А перед тим, озброївшись бензопилами та кущорізами, лопатами та граблями ми навели лад та облагородили ділянку р.Горинь у місці витоку: розчистили річище і декілька джерел. На допомогу прийшло місцеве населення: школярі допомагали прибирати, а старші розповідали якою повноводною була річка в часи їх молодості, можна було навіть скупатися, а жінки прали білизну біля одного із розкопаних джерел.
Загалом зійшлись на тому, що р.Горинь не проста, адже починається вона тут, в селі Волиця Кременецького району, а закінчується в Білорусі, де впадає в р.Прип’ять, перетнувши перед тим Тернопільську, Хмельницьку і Рівненську області. Загальна довжина річки 659 км, з них 557 на території України і 52 км – на території нашої області.
Таким чином Тернопільське облводресурсів стартувало в екологічній толоці. Так, умовно кажучи, названо ряд заходів екологічного спрямування, які мають забезпечити  участь громадськості у вирішенні екологічних питань. Спланували цю програму управління туризму ТОДА, управління охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області, Тернопільське облводресурсів.
Слідкуйте на сайті http://www.vodgosp.te.ua/  за наступними нашими діями.
Олег Озеранець

І знову Клименко дарує море

Який “ведмежатник” перевірить надійність охорони банків Тернопільщини?