111

З 1 червня «Київстар» вводить новий тарифний план «5+0 Новий». Для абонентів  «DJUICE» дзвінки на телефонні номери абонентів «Київстар», «DJUICE» і «Beeline» не будуть тарифікуватися, а вартість дзвінків на інші телефонні номери складе 0,05 грн. за хвилину Новий тариф дозволить абонентам більше спілкуватися між собою без обмежень і плати за з’єднання.

Абонентська плата на день складе 1,49 грн. У рамках нового тарифу користувачі отримають необмежну кількість хвилин для дзвінків на «DJUCE», 100 нетарифікованих хвилин у мережах «Київстар» і «Beeline», а також 30 хвилин на день за спеціальною тарифною вартістю для дзвінків на номери інших операторів.

Запущена ATL-кампанія нового тарифного плану.

Для переходу з існуючого тарифного плану на тариф «5+0 Новий» необхідно подати заявку, подзвонивши на IVR 477*4, або в системі самообслуговування «Мой DJUICE». Всі тарифи наведені в гривнях, із урахуванням ПДВ. Додатково зі споживачів утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг, без урахування ПДВ.

1 comment

  1. niki

    компания Киевстар – занимается наглым воровством из кармана абонентов. что только не придумывают эти жулики чтобы заставить платить больше. особенно умиляет “тарификация ПОСЕКУНДНАЯ… платишь за 1-ю секунду звонку, остальные 59 секунд бесплатные..”. так люди платят этим уродам за невыговоренные секунды, за непредоставленную услугу. поминутную тарификацию назвали посекундной благодаря обычной махинации, подмене понятий. это же все на виду! кого вы обманываете? вывод: конченая компания, жадные ублюдки. ни один другой оператор так себя не ведет.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.