У «нічийного» скутера знайшовся «новий власник»

Поділитися

 
За привласнення чужого транспортного засобу працівники Підгаєцького райвідділу міліції затримали 17-річного мешканця села Старе місто.
    До підгаєцьких правоохоронців із заявою про зникнення транспортного засобу вартістю понад 7 тисяч гривень звернувся житель райцентру. Дружина потерпілого на його скутері їздила до місцевого розважального закладу. Оскільки біля бару немає спеціально обладнаної стоянки, скутер жінка залишила без нагляду, покладаючись на порядність земляків та щасливий випадок. Пропажу виявила, коли настав час їхати додому, а уже не було на чому.
    На легку здобич спокусився 17-річний мешканець села Старе місто. В райцентр хлопець приїхав, щоб розважитись, а випала нагода збагатитись на чужій власності. Зважуючи на те, що уже вечоріло і на вулиці не було людей, молодик без перешкод відкотив чорну «Ямаху» і заховав її у кущах. Наступного дня йшов на справу уже підготовленим. За допомогою нехитрих інструментів, що прихопив із собою, легко завів скутер. Продумав також і про сховок для «залізного коня». Скутер із документами на ім’я справжнього власника, правоохоронці знайшли на подвір’ї у знайомого, який і не підозрював, що на прохання друга переховує крадене.
П    ізніше правоохоронці виявили, що 17-річний зловмисник уже не вперше спокушується на чуже майно, і на час пограбування був умовно засуджений. Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 185 ч. 1, а також молодика перевіряють на причетність до інших злочинів.

Весільне спиртне стало власністю неповнолітніх

В обіймах злодія-кишенькара