Володимир Клименко привітав медиків із професійним святом

Поділитися

День медичного працівника, що припадає на третю неділю червня – для багатьох писаний золотими літерами по серцю… Напевне,  немає такої людини, щоб у цей день не сказала: «дякую, лікарю».

–          Я ставлюся до цього свята з особливим трепетом, – розповів президент фонду «Галичина-Волинь» Володимир Клименко, на зустрічі з медиками у Кременці, –  бо працю медика можна поставити першою у списку серед усіх професій, – зазначив він.

На святкові зустрічі до  працівників медичної галузі, Володимир Олександрович приходив не з порожніми руками – кращих  працівників лікарень у Кременці, Підволочиську та Скалаті  відзначили грамотами фонду «Галичина-Волинь» та грошовими преміями.

–          Бажаю, щоби ваші заробітні плати відповідали тому рівню та самовідданості, що припадає на долю лікаря, – Зазначив Клименко у привітальному слові  у  Підволочиську.

Щодо Скалатської міської лікарні, то переддень медика виявився особливим – від фонду «Галичина-Волинь» до рентгенологічного відділення закладу, Володимир Клименко передав обладнання на суму 20 тис. гривень.

–          Це є дуже важливим для нас, оскільки Скалатська лікарня обслуговує 16 тис. населення. І при нинішній ситуації із туберкульозом, ми просто зобов»язані мати техніку такого порядку,  – розповів головний лікар Скалатської лікарні Богдан Максимишин. – Я особисто, надзвичайно щасливий, що знайшлася така людина, як Клименко, так швидко відгукнувся на наші потреби, – розповів пан Богдан.

– Я розумію, яке значення має ренгенологічнй апарат для людей, адже моя мати багато років пропрацювала лікарем-ренгенологом, ще у ті часи, коли тільки завдяки рентгену визначали важкі недуги у людей. Я ще з дитинства пам»ятаю, як важко вона переживала, коли з»ясовувалося, що у її пацієнта – невиліковна хвороба, – поділився Володимир Клименко.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Роман Заставний: якщо до теми сміття не пхається політика, то справа рухається вперед: створюються робочі місця, йдуть інвестиції, покращується екологія

Не зраджуйте мову заради партійних інтересів!