З 1 липня зміняться тарифи на електроенергію

Поділитися

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, прийнято рішення щодо оптимізації тарифів на електричну енергію для населення з 1 липня 2012 року шляхом підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів, які споживають понад 800 кВт-год на місяць. Це дасть можливість наблизити тарифи на електроенергію для побутових споживачів до економічно обґрунтованого рівня.

“З першого липня тариф буде встановлено на рівні 95,76 копійок за кіловат-годину, в тому числі для міського та сільського населення, яке проживає в будинках, обладнаних електроплитами і споживає більше 800 кВт-годин на місяць. А також для тих абонентів, які проживають в багатоквартирних будинках, що не газифіковані природним газом та в яких відсутнє централізоване теплопостачання, в опалювальний сезон з 1 жовтня по 30 квітня.” – пояснює директор енергозбуту ВАТ “Тернопільобленерго”, Сергій Оляніцький.

Зазначені зміни тарифів на електроенергію не поширюються на 99 % абонентів, у тому числі на:

–   багатодітні сім’ї (сім’ї, які виховують 3 і більше дітей);

– прийомні сім’ї (сім’ї, які добровільно взяли на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей);

– дитячі будинки сімейного типу (сім’ї, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування);

– гуртожитки, дачні, дачно-будівельні кооперативи, гаражно-будівельні кооперативи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи та/або товариства, житлово-експлуатаційні організації тощо;

– населення, яке споживає електроенергію до 800 кВт∙год на місяць та яке проживає у будинках, в яких відсутнє централізоване тепло- та газопостачання.

Як зазначив Сергій Оляніцький, це дасть можливість наблизити тарифи на електроенергію для побутових споживачів до економічно обґрунтованого рівня.

 

Відділ по роботі з громадськістю ВАТ “Тернопільобленерго

Міський голова Зборова зізнався у фальсифікації рішення

Наливайченко хоче монополію української мови у нашій державі