25 липня 2012 р. Тернопільські пластуни запустили новий проект нетрадиційної освіти для найкращих пластунів та активної молоді міста «Школа молодої еліти»

Поділитися

“Головним завданням проекту є виховання майбутніх провідників суспільства, які будуть розвивати наше місто і нашу державу та виводити її на високий міжнародний рівень. –  розповідає організатор “Школи молодої еліти” Любомир Шимків, –  А виховувати  ми будемо  за допомогою тематичних занять-тренінгів, та тімбілдінгових вправ. Також учасники школи матимуть змогу зустрітися з відомими людьми Тернополя, які досягли успіху у різноманітних сферах життя: бізнесі, політиці, науці, громадській діяльності та ін.

Легендою тренінгу стала школа, де кожен її учасник  – іноземний учень зі специфічним ім’ям та зі своєю роллю у суспільстві: банкір, громадський діяч, політик, бізнесмен, дипломат, лікар та ін. Одним із завдань кожного учасника протягом семінару було придумати свою бізнес-ідею та написати план її реалізації.

Хорошим стартом для “школярів” стало заняття з письменником Святославом Липовецьким про життєві цінності, які безперечно є запорукою успішного майбутнього кожної особистості та громадянина. Із цікавих розповідей та палкої дискусії  учасники школи перейшли до перших кроків реалізації своїх ідей. В цій непростій справі їм допомагав досвідчений бізнес-консультант Олег Мушій, котрий розповів “учням школи” про головні засади побудови власного бізнесу, схему розробки бізнес-плану та на основі ідей присутніх наочно продемнострував їх дію.

Продемонструвати знання англійської мови та отримати безцінну інформацію учні мали можливість на англомовному занятті про освіту закордоном від відомого громадського діяча Володимира Кухаря. Відома спортсменка та громадська діячка Ліля Проць розповіла про спорт, як ще один крок до успіху та провела із учнями спеціальні спортивні заняття.

Також екскурсію по міській раді та розповідь про співпрацю між громадськими організаціями та владою провів помічник міського голови Максим Черкашин.

«Я побачив великий потенціал у цієї молоді та з оптимізмом дивлюсь в майбутнє, що завдяки таким людям ми збудуємо міцну і могутню Україну», – зазначив Максим.

Оскільки сучасна молодь повинна йти із глобальним розвитком в унісон, про користь інформаційних технологій та соціальних мереж на шляху до успіху розповів професіонал у цій справі Іван Омелян.

В перервах між заняттями “школярі” за допомогою спеціальних ігор випробовували свої навички у побудові злагодженої та ефективної команди, отримуючи при цьому не лише емоційну розрядку, але й корисний досвід.  Крім того, разом із психологом Вітою Возняк,  учні мали можливість визначити свій соціотип,  професійне спрямування та інші визначальні риси, знання яких є запорукою успішного розвитку.

80 тис. євро хабара вимагав голова РДА на Тернопільщині

Не продавайтеся люди – бо горе нам буде!