Не допустимо комуняк представляти Тернопільщину!

Свою відповідь на мою публікацію у місцевій пресі про те, як голова фонду «Галичина – Волинь» Володимир Клименко пообіцяв купити кілька крісел для Станції юних техніків, а потім представники фонду цілий місць водили мене за ніс, пресова служба фонду назвала «Ложкою дьогтю…»

Для «комуняків» – колишніх і сьогоднішніх – я завжди був «ложкою дьогтю». Думаю і для вас, п. Клименко, винятком не стану. Як і для фонду разом узятого. Я бачу таких як ви наскрізь. І люди також не сліпі. Не знаю хто з та ложка дьогтю і в чиїй діжці меду, а хто бочка дьогтю – превелика і смердюча, що в незалежній Україні опоганює наше життя вже більше 20-ти років, а тепер тицяє ложку меду з цієї смердючої бочки обкраденим і злиденним людям, вициганюючи у них мандат? Як у той страшний 33-ій рік, до котрого нас підводять. Не соромно? І не бридко?  Чи хтось думає, що ми сліпі, чи продались, як яничари, що виспівують дифірамби від імені зацькованих новоявленим «благодійникам»?

У своєму житті я будував 10-ту Криворізьку домну, Сумський завод «Хімпром», новий Збаразький вентиляторний цех, церкви у рідному селі й у Тернополі. І так працювала більшість. Але як так сталося, що сьогодні ми без копійки, а колишні роз’їжджають на дорогих машинах і за наші гроші  нас купують, бо захотіли депутатських мандатів?  Навіщо ці мандати колишнім комунякам – представникам тієї партії, яка голодом виморила і не пожаліла  мільйони діточок, котрі вмирали у тяжких муках на очах згорьованих матерів? Ми не забули про той страшний Цвинтар пам’яті, про страшне божевілля передсмертних стогонів, які досі рвуть нам серце, про репресії, про розп’яття Церкви. І тепер представники тієї партії хочуть, щоб за це ми їм піднесли ще й депутатський мандат?  Для чого? Щоби й далі ґвалтувати наш нарід, нашу Церкву, мову й культуру, історію, звичаї та обряди! Щоби далі грабувати! То за 21 рік нам у парламенті таких бракує? За кавалок дороги, збудованої за бюджетні кошти в одному селі, мордуватимуть ще 5 років жителів тисяч інших сіл? Чи нам треба вовка в вівчарні? Його місце – на псарні! Так що, псевдо благодійники, краще залишіть поцуплене і забудьте про мандат, доки люди ту вашу «допомогу» самі не забрали, а кому на лежить – не надавали!

Мої земляки, збаражани, добре пам’ятають, як  під завісу радянської влади секретар райкому партії ніяк не міг стати депутатом. Тож за державний кошт збудував дорогу до села, за що вдячні селяни вибрали його депутатом разом  із керівником КДБ та іншими компартійцями, котрих той потягнув за собою. Та після цих виборів село «нарекли» прізвищем того секретаря, бо він колись цвітучий район довів до жалюгідного стану. Не витерпіли селяни такої ганьби та людського осуду і на загальному сході села відкликали того горе-депутата «благодійника». На тому зібрані політв’язень Т.Паславський сказав: «Якщо він загріб з усього району і щось з того дав вам на дорогу, то не думайте, що він добрий». А коли мова йде про всю Україну, то подумайте, які мільярди гребуть ці «благодійники» і які крихти кидають обкраденому люду – дитині, інваліду, пенсіонеру!

Не міг і подумати, що доживу до того, що в рідному місті Збаражі мені будуть читати мораль від імені колишніх комуняк, котрих я гнав з звідси, як скажених бісенят. У місті, з якого своїми руками викинув Леніна, в якому над райкомом партії вивісив перше українське знамено, викинувши геть окупаційний радянський прапор. То що, тепер звідси викидатимуть з могил повстанців, котрих ми тільки перепоховали, і котрим тільки тепер заграли церковні дзвони? Та не бути цьому, бо не за горами  наш Український рідний парламент, а не той, що складається з колишніх компартійних злодюг та псевдо «благодійників», на яких ще чекає справедливий суд українського народу.

Не продавайтеся люди – бо горе усім нам буде! Закінчаться вибори і забудуть про вас, як робили це десятки разів, обіцяючи що їхня допомога надовго. А надовго лише затягувався час, протягом якого псевдо «благодійники» нас грабували, наповнюючи злочинний «общак» і власне корито. Настав час обрати чесних політиків, а не вчорашнє болото, з котрого досі вибратися не можемо. Беріть допомогу, бо то – наше, вкрадене у нас, а комун якам, вчорашнім і сьогоднішнім, їхнім «байстрючатам», усім місцевим хруням говоріть, щоб йшли до церкви висповідатися за те зло, що спричинили власному народові й своїй державі і спричиняють досі, а не в Український Парламент Української Держави! Слава Україні! Героям слава!

Петро Напованець, голова громадської ради Збаразької РДА.

 

25 comments

 1. гість

  Ганьба Вам патріоте. Ви не християнин,адже про людей які відійшли – тільки добре,або нічого. А ви писака з досвідом – тільки й знаєте що пишете огидності. Чи Вас жаба душить ,що про того комуняку люди добрим словом згадують ,а не про Вас і Вашого батька.Для того щоб зробити напис на памятнику багато розуму не треба…….

  1. П.Напованець

   Може і згадує багатодітна сімя того комуняку, котру викинули з хати з мале-
   ньким діточками, вони ж не були комуністами.

  2. П.Напованець

   Є двотомник історії Народного Руху України на Збаражчині. І там чітко написано , хто в ті роки грабував людей, хто як працював , і хто як боровся : за свою державу і Церкву, і хто проти. Візьміть, почитайте. Від людей правди не заховаєш.

 2. Патріот

  п.Петре, окрім вашої “звитяжної” юності є ще інформація, що ви обкрадали квартири десь на сході України і навіть мали судимість. Це ви мабуть комуністів грабували?

  1. П.Напованець

   Може ви десь і сиділи і грабували людей, в мене такого не було. До 15 років учився у школі- далі все життя в трудовій книзі записано. Є в ній і запис :” Відрахувати із числа студентів за незгоду із радянським способом життя”. Прийдіть , почитпєте.
   Так з 1986 року я навіть в комсомолі не був. Боровся з комуною, котра для вас, напевне ,матір рідна.

 3. Іван

  Петре,схаменися! За податку від Муца готовий люду маячнею підписати. Може для інших ти і правди шукав,а для нас збаражчан-то юний ,вічно всім незадоволений наклепник.А те що ти ще й злодюгато це всі знають,і добре що не купили ті стільці бо були б вони вже вдома у тебе.

  1. П.Напованець

   На злодієві , кажуть, шапка горить. Напевне, це про вас. Прийдіть, подивіться як я живу , і як ви, і зразу стане зрозуміло : хто злодій.

 4. комуніст - син комуніста.

  ПЕТРЕ ГАНЬБА ТОБІ! З ким ти себе порівнюєш, ще мені один патріот,не піднімай із могил мертвих,бо вони хоч і за бюджетні кошти але щось робили,а ти даже за бюджетні кошти не можеш купити стільців. Обливаєш брудом Клименка бо мабуть всежтаки купив тобі Муц черевики (бо кажеш що бідний і ходиш у подертих),а може Ломакович в партію якого ти перебіг.Я б на місті тогож Клименка не дав тобі нічого,а може щось бе і дав,але щоб ніхто не бачив.

  1. П.Напованець

   Про що я можу говорити з комуністом, коли навіть мільйони виморених голодом для вас пустий звук

 5. Людина

  Ти маєш щастя,що діти того комуняки бережуть світлу память про своїх батьків,на мене б ти б побігав по судах і прокуратурах і куди б подівся твій патріотизм. мають. То залишився як кажуть без нічого …..

 6. П.Напованець

  Не знаю ,про яких дітей і якого комуняку ви говорите. Чого ви не побігали, як “комуняка” виганяв багатодітну сімю з хати із малесенькими діточками і вселяв своїх діточок?

 7. П.Напованець

  Відгуки показали , що не сплять комуняки і досі. Навіть , у нашому Збаражі.
  Так жалили мене, коли вперше підняв питання знесення памятника катові Леніну у пресі в 1990 році, і коли зняв його згодом.”Халуї “комуністичні, зробіть висновки, ви ж -українці.

 8. П.Напованець

  В даній статті мій підпис .як голови ради при РДА. Це не колективна думка ради загалом, а , в основному, моя особиста.

 9. П.Напованець

  Шановні клименковці! Я свої статті підлисую., пишу у пресу. А ви ,як ті комуняки, спідтишка ллєте бруд, ховаючись під видуманими прізвищами.
  Люди при зустрічах мені публічно дякують за статтю, за позицію. Хіба мало крові комуняки випили у наших людей в районі, і чи не пють зараз? То з ким ви ? Посоромилися б.Та ,якщо ви продалися за штабні іудівські срібляки, то нехай Господь вам буде суддею. Думаю, писали всім штабом, по черзі. Це ваша справа.

  1. Патріот

   “Людьми” ви називаєте Ярошка, Розвадовську, Бочарова, Мдінарадзе,Муца і т.п. п. напованець це не “люди” , а ваші побратими.

 10. сидор

  розвадовська лиже клименкові і лізе без мила, тому за свої хабарі ще не сіла

 11. Андрій

  Петре, і багато Ви доменних печей, заводів, цехів набудували після того, як комуняк вигнали? І ще – якщо Ви в партії Кличка, то чому ж пішли за кріслами до Клименка? Ломакович теж має свій фонд і теж роздає багато всього по округу.

 12. Людина

  Ой Петре Петре нічого ти не зрозумів,був ти наклепником ним і залишився,а подяки ти отримуєш від таких як сам. Може і продаються люди за срібняки,а ти — за мешти і куму.Люди тобто Клименківці займаються роботою ,а не тріпологією як ти. Був я у цьому штабі і побачив як працюють штабісти. З яким болем вислуховують чужі біди і як можуть і чим можуть допомагають.Не виставляють патріотизм на показ,як це робиш ти.

 13. Людина

  Ви не людина. Ви – брехун і захищаєте хвалька. Прийдіть до мене і я вам покажу письмові подяки мені людей, обласного владики, керівників області за конкретні роботи , допомогу, котра обраховується побудованими храмами, дорогою. Благодійник то той , хто дає своє, а не вкрадене в людей. А таких псевдоблагодійників захищають лише “сексоти”..

 14. Напованець П.

  Прочитайте байку “Вовк і ягня”- може щось зрозумієте.

 15. сидор

  ну прямо плакати хочеться від слів попереднього коментатора, болем вислуховують чужі біди, ви запатайте які в них зарплати і як їх той клименко строє, то вони готові навіть плакати разом з вами .

 16. Людина

  тобі як не байки читати то дурниці писати

 17. читач

  Пане Напованець, і дійсно гидко… доти українці будуть обірванцями, доки будуть такі як ви. ви не вмієте не те, що з людьми спілкуватися, а галасуєте так, що думають ніби й інші такі як ви.
  є українці, а є – хохли, то от я думаю – ви належите до других.

  1. В Дужий

   хохли-то ви, бо лижите пятки тим, хто нас “грабує”.

  2. В Дужий

   ви не ховайтеся за читачом а признайтеся, що ви хохол, котрий гнеться перед тими, що “оббирають” людей

Напишіть відгук