Ця трагедія, цілком можливо, у сусідній Польщі чи Чехії викликали б національний траур та найприскіпливіше журналістське розслідування. Особливо, якщо додати чинник наступних парламентських виборів. А якщо б до справи взялися професіонали Бі-Бі-Сі, Ройтер, Сі-Ен-Ен, тоді нашим міліціянтам та чиновництву місця на Землі було замало!

Трагічна, жахлива, випадкова смерть громадянина Україна у резонансному, свідомо приховуваному ДТП не має ніяких політичних окрас. Кожна порядна людина, не кажучи вже про журналістів, повинна сприяти її об’єктивному розслідуванню. А для журналіста це взагалі, як слідування свого роду журналістській «клятві Гіппократа», свята справа. Об’єктивно розслідувати і донести до читача інформацію.

У черговий раз ми пройшли поруч із чужим нещастям, навіть не ворухнувши головою у його бік. Невже у ЗМІ є щось більш важливіше, аніж розслідування таких резонансних подій? І що ж це таке?

Невже серед майже двохсот політсил не має жодної, яка б бажала хоча б у майбутньому звести нанівець брехню офіційних державних органів?

1 comment

  1. Петро

    І так само земляк Хоптяна, наальник податкової міліції Ковтанюк А.20.04.2012 був затриманий з взяткою 750 тис.грн.справою займалась прокоратура України,справа сходить на нівець.Випущений під заставу….і не зрозумілі подальші дії.В свій час Ковтанюк тільки і тим займався-відкривав кримінальні справи і по 300 тис дол.закривав.А для галочки своєї роботи звільняв розумних працівників за вигаданими справами.

Напишіть відгук