Цікаві факти для роздумів про резонансну смертельну ДТП губернатора Тернопільщини

Поділитися

Ця трагедія, цілком можливо, у сусідній Польщі чи Чехії викликали б національний траур та найприскіпливіше журналістське розслідування. Особливо, якщо додати чинник наступних парламентських виборів. А якщо б до справи взялися професіонали Бі-Бі-Сі, Ройтер, Сі-Ен-Ен, тоді нашим міліціянтам та чиновництву місця на Землі було замало!

Трагічна, жахлива, випадкова смерть громадянина Україна у резонансному, свідомо приховуваному ДТП не має ніяких політичних окрас. Кожна порядна людина, не кажучи вже про журналістів, повинна сприяти її об’єктивному розслідуванню. А для журналіста це взагалі, як слідування свого роду журналістській «клятві Гіппократа», свята справа. Об’єктивно розслідувати і донести до читача інформацію.

У черговий раз ми пройшли поруч із чужим нещастям, навіть не ворухнувши головою у його бік. Невже у ЗМІ є щось більш важливіше, аніж розслідування таких резонансних подій? І що ж це таке?

Невже серед майже двохсот політсил не має жодної, яка б бажала хоча б у майбутньому звести нанівець брехню офіційних державних органів?

Допоможіть розшукати підозрюваних у скоєнні крадіжок!

Скільки коштує сусідська допомога