Cтосовно зради Леоніда Бицюри.

Поділитися

Шановні працівники Засобів Масової Інформації!

В нас відбулась нарада на якій обговорювався лист «справжніх свободівців» стосовно зради Леоніда Бицюри.

Знаю Льоню не перший день, тому вирішив скористатись ти м же шляхом, що і ці «справжні свободівці», щоб пролити світло на ці події.

Одною з причин написання цього листа була тверда та непоступлива позиція Л.Бицюри в питанні торгівлі нашими молодими футболістами. До нього підходив дехто, і навіть дехто запрошував до себе в кабінет, однак Бицюра стояв на своєму.

Цей його крок , та деякі інші кроки по роботі дуже не подобаються тим, що привикли сидіти на корупційних схемах.

В цій ситуації більше питань ніж відповідей. Міський голова іде у відпустку, на роботі В.О. ГОЛОВИ ЗАЛИШАЮТЬ Бицюру, і Стеньковського.

І в цей момент з’являються псевдо свободівці, які не знайшли фінансових оборудок, хабарів, проколів по роботі, а причепились до дрібниці: зарахування до кадрового резерву.

Будь-який працівник державної установи скаже Вам, що само по собі це нічого не значить…

Вони не знайшли нічого кращого, ніж звинуватити чоловіка в тому, що він має голову на плечах (там були іспити і хочеш не хочеш, але їх потрібно було здавати).

Просте питання: В нас, що Україна закінчується сьогодні? Завтра поміняємо президента, а поміняти його оточення буде ніким. Де взяти професійні , підготовлені кадри? Залишити старих, тих, що сьогодні? Хіба це правильно?

Думаю Ви маєте зробити висновки з цього самі. Ми живемо , фактично, в маленькому селі. І всі все про всіх знають. Покладіть руку на серце, і запитайте самі в себе: Хіба Бицюра один з самих гірших представників влади Тернополя?

 

З повагою, підписуватись не буду,

оскільки на цей лист партія

мені «добро» не давала,

це моя ініціатива, бо порядних людей,

хоч інколи, але потрібно захищати…

Андрій Парубій: «Українці здатні чинити гідний опір українофобському наступу влади»

На Тернопільщині прокуратура перевіряє заяву журналістів телеканалу ICTV з приводу перешкоджання їх професійній діяльності