Комуно-комсомольська бригада знищує еліту Тернопільщини!

Поділитися
Нова крута іномарка губернатора

Комуно-комсомольська бригада, яка захопила владу на Тернопільщині, продовжує розправлятися з неугодними чиновниками. У стилі голлівудського екшна проведено чергову операцію по затриманню чергового «корупціонера» – голови РДА. Цього разу жертвою став  голова Кременцької райдержадміністрації Ігор Михальчук.

Джип, на якому Хоптян потрапив в аварію 31 грудня

Події відбулися блискавично. Зранку під час засідання колегії облдержадміністрації  її голова Валентин Хоптян, розмахуючи папкою з компроматом, різко пройшовся по діяльності Михальчука на займаній посаді. Це був далеко не перший публічний «наїзд» губернатора на підлеглого. А вже ввечері ця папка опинилася в УБОЗі, оскільки київські і тернопільські убозівці провели спільну спецоперецію по затриманню Михальчука.

Свою хватку Хоптян показав відразу, як тільки всівся на губернаторському кріслі. За ґрати тут же загримів голова Борщівської РДА Іван Чепесюк, який мав необережність привселюдно назвати Валентина пиячком.

Згодом новий керівник вирішив підім’яти під себе всіх підприємців області. В його голові народжувалася ініціатива за ініціативою: він освітлює вулиці, будує стадіони, забезпечує школи плазмовими телевізорами – і все це  за рахунок різноманітних поборів. Губернатор намагається обібрати підприємців до останньої нитки, дере з них по три шкури. Перед високим начальством у Києві рапортує як господарським способом (а насправді рекетирським) вирішує усі соціальні питання в області.

Свою безкарність Хоптян відчув після того, як 31 грудня 2011 року    разом з дружиною перебував у п’яному кортежі автомобілів, який убив людину. Тоді за ґрати потрапив начальник Тернопільської ДАІ Віктор Пак, а начальник обласної міліції Федір Бортняк позбувся посади. Губернатор на колегіях ОДА  привселюдно починає «наїжджати» на податківців. В результаті в тернопільській податковій арештовують начальника податкової міліції Андрія  Ковтанюка. Після святкування 800-річчя Збаража під суд потрапляє і позбувається посади голова Збаразької РДА Автанділ Мдінарадзе.

Нова комуно-комсомольська братва вже не приховує своїх намірів. В подарунок Хоптян не соромиться взяти, замість старої побитої, новеньку «Тойоту Ленд Крузер», його заступник Желіховський – нову «Субару». Нові прожекти, гучні застілля, хабарі в Київ  вимагають все більших коштів. Розпродуються «хлібні» посади, а від підлеглих вимагають здавати в загальний «общак» космічні суми. За деякою інформацію, той же Ігор Михальчук під страхом ув’язнення був зобов’язаний принести в загальну касу понад мільйон гривень.

Не відстає від чоловіка й дружина губернатора, голова Гусятинської районної ради, яка переплутала районний бюджет з бюджетом фермерської фірми у Чемеровецькому районі, перетворившись на дистрибютера з продажу мінеральних добрив і навіть не думає розраховуватися з підприємцями  Гусятинщини за борги, які наробили під час численних святкувань та фестивалів.

Від початку Незалежності, Тернопільщина ще не бачила такого страшного розмаху поборів та визиску. Задля цього ламають людські долі, фактично знищують еліту області. Доки Тернопільщини буде терпіти таку ганьбу ?!

Арсен Молот, член НСЖУ

Наливайченко підтвердив інформацію про приєднання до команди Кличка

Завтра мер нагородить місцевих купців та помолиться