Наливайченко підтвердив інформацію про приєднання до команди Кличка

Поділитися
Громадський діяч, політик, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко підтвердив інформацію про своє приєднання до команди Віталія Кличка. «Політика – командна гра. Перебувати у політиці без команди однодумців немає жодного змісту. Партія Віталія Кличка УДАР близька мені за духом та цінностями. Це партія нової генерації політиків, це партія моїх однодумців. Тому я долучаюсь до цієї динамічної та перспективної політичної сили», – сказав Наливайченко.
 «Справжня єдність – не передвиборче гасло. Це відкрита для людей політика формування виборчих списків, це чесне партнерство, це щире бажання об’єднати народ, а не лише власників партійних печаток. Це все я побачив в УДАРі. І найголовніше – в УДАРі я побачив прагнення радикальних змін на користь громадян, устремління зламати хребет усій прогнилій системі корупції та брехні. Саме тому я обрав УДАР», – наголосив політик.
Він підкреслив, що іде в УДАР не з порожніми руками. «Я маю власне бачення міжнародної політики, захисту національної безпеки, реформи силових структур і боротьби з корупцією. Як кадровий дипломат та колишній керівник спецслужби, увесь свій досвід, зв’язки та напрацьовані програми я використаю для спільної роботи в команді УДАРу», – заявив Наливайченко.
«Для мене є доконаним той факт, що без збереження власної самобутності, історії, мови та культури нація не зможе рухатись вперед. Я хочу розвинути та зміцнити у цій новій силі патріотичну складову світогляду. Для мене патріотизм – це дія, а не пусті голосні заяви. Переконаний, УДАР стане партією української дії, яка принесе Україні велич перемог, а українцям гідність та процвітання», – сказав Наливайченко.

«Разом ми творитимемо нову політику, – іншу політику, без змов та кулуарщини, без зрад та тушок. Політику, в основі якої інтереси людини поєднані з національним інтересом. Політику, метою якої є нова справедлива Україна, якою пишатиметься кожен наш громадянин», – підкреслив він.

 «В парламенті ми консолідуємо усі здорові патріотичні сили та створимо проукраїнську демократичну більшість, яка зможе усунути узурпаторів та корупціонерів від влади та повернути Україну громадянам», – запевнив Наливайченко.

Як відомо, сьогодні під час інтерв’ю одному з телеканалів Віталій Кличко заявив про те, що громадсько-політичний діяч, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко приєднався до партії «УДАР».

Не продавайтеся люди – бо горе нам буде!

Комуно-комсомольська бригада знищує еліту Тернопільщини!