Об‘єднана опозиція «Батьківщина» та «Свобода» узгодили кандидатів на мажоритарні округи

Поділитися
Об‘єднана опозиція «Батьківщина» та ВО «Свобода» підписали спільну заяву про завершення переговорів щодо участі у виборах до Верховної Ради та спільні дії у Верховній Раді VII скликання.

Про це сьогодні було оголошено на спільній прес-конференції керівника Центрального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександра Турчинова, Голови Ради Об’єднаної опозиції Арсенія Яценюка, та Голови ВО «Свобода» Олега Тягнибока.
Олег Тягнибок повідомив, що опозиція йтиме на виборах восени «двома виборчими колонами: 190 округів мажоритарних перекриватимуть представники Об‘єднаної опозиції «Батьківщина», а 35 – представники від «ВО «Свобода».
За словами Арсенія Яценюка, розподіл мажоритарних округів між Об‘єднаною опозицією «Батьківщина» та ВО «Свобода» відбувався виключно відповідно до соціології.
«Ми працювали з соціологією і визначили округи, де є найсильніші кандидати. Ми не говорили, а це зробили, тому що нам потрібно перемагати, тому що нам потрібно бути присутніми у виборчій кампанії», – додав він.
«Об‘єднана опозиція «Батьківщина» та ВО «Свобода» узгодили всі мажоритарні округи і будемо як опозиція йти єдиним фронтом, ставлячи за мету перемогу над цим кримінальним режимом», – резюмував Олександр Турчинов.

У Тернополі можна безкоштовно протестуватися на гепатит С

Як у Тернополі “пропісочили” політиків: Джоджик прогульник, Деревляний не надав декларацію, а Стойко і Муц – суцільні порушники