У Верховній Раді під час голосування за закон про засади мовної політики здійснено провокацію проти кількох народних депутатів, серед яких і Орест Муц. За їхньої відсутності, через участь у нараді, від їхнього імені було проголосовано за цей антиукраїнський закон. Довідавшись про це, о 17 год. 30 хв. Орест Муц написав заяву на ім’я голови Верховної Ради, щоб його голос не був зарахований.
Прес-служба народного депутата.

4 comments

 1. хаха

  а він шо карточку загубив,чи в аренду здав?

 2. Юрій

  Доброго дня!
  Це точно хаха!!! Там карточки роздають як на заправних станціях!!! У екс-голова СБУ, Наливайченка, є відеофіксація засідання ВР на якій чітко показано, як відбувалося голосування! Я думаю там і є відповідь на те чи голосував Орист Муц сам, чи голосували за нього!!!
  З повагою . . .!

 3. сонька

  карточки тримають голови фракцій або секретарі навіть у нашій тернопільській міській раді і так само голосують за інших як і у Верховній раді, але питання дійсно полягає в тому, що депутати з регіонів знаючи позицію муца, писарчука, і чуднова і взяли нагло і тупо натиснули кнопки, але вони відкликали свої голоси написали про це заяви. вони доречі були на сесії, а от чому карточка опозиційного депутата палиці голосувала коли він був за кордоном це питання?????? Як бачимо різниці між ними немає у методах і діях.

 4. читач

  вс… і його мили. так казали в селі моєї баби .
  спочатку проголосую на догоду партії а потім собі на цьому ще й піар зроблю…
  як можна мати таке чітке переконання і бити себе в груди, а коли доходить до діла, щоб карточка “десь ділася”?…

Напишіть відгук