Коли щось здається, в народі кажуть хреститися… Але це можна порадити людині віруючій та богобоязливій. А от що порадити людині, яка як кажуть не боїться ні Бога, ні чорта, а їй усе частіше мерещаться видіння, наприклад, у вигляді комсомольської комуни, яка ніби все і вся хоче захопити?  Певно, що порадити тут можна не багато: згадати факти із власної біографії, для релаксу частіше навідувати близьких родичів,  або –  щільніше закривати вікна своєї квартири, офіси перенести на перший поверх, а вікна джипа – заблокувати, аби часом не повторити долю нещасного Джеймса Форрестона, який 22 травня 1949 року викинувся із вікна з криками : «Русские идут!»…

Всі ці доброзичливі поради скеровані нардепу від Партії Регіонів Оресту Муцу, в якого останнім часом, здається , здають нерви і він замість наданої йому можливості хоч щось зробити для народу   в останні 100 днів депутатства, сидить у калюжі й займається хляпанням болота   в бік можливих своїх опонентів. Можна зрозуміти, що важка розумова праця може викликати галюциногенні прояви, але треба берегти себе і міцно тримати зубами картку, щоби часом сама по собі знову не проголосувала, (як це було з мовним законом) у Верховній Раді і не наробила ще якихсь збитків.  Час викачувати переляк яйцями та виливати віск.

Семен Прискіпливий.

4 comments

 1. сонька

  цікаво, яку ж ви, гість, політичну силу підтримуєте і той кого ви захищаєте, чого ви і він про це мовчите??? чи може ви з луганська за тягнибока????

 2. гість

  Я підтримую людину слова а не політичну силу і наскільки мені відомо ця людина не належить ні до якої партії і припиніть ділити Україну на Схід і Захід – ми всі діти Великої України.. .

 3. читач

  Муца не тре лякати, Сонько, він вже давно переляканий)))

 4. Степан м. Збараж

  Муц великий чоловік і напевне друг В.Ломаковича і В.Кличка так як його секретар-референт В.Ярошко,котрий до цього продав Луценка будучи пористом, пройшовши балотування від регіонів- став керівником штабу Кличка і Ломаковича у Збаражі

Напишіть відгук