На Театральному майдані у Тернополі активісти ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» розбили намети, у яких  збирають підписи під зверненням до Президента України з проханням накласти вето на Закон «Про засади мовної політики», прийнятий Верховною Радою України 3 липня у другому читанні.  Поряд розташовані намети й інших політичних партій, однак лише «ударів ці» намагаються вплинути на хід подій, повязаних із прийняттям закону.  Тернополяни активно захищають українську мову – свідченням тому є те, що менше, ніж за дві години під зверненням свої підписи залишило дві сотні громадян.  Люди обурюються тим, що їх вважають безмовними, і, захищаючи українську мову своїм підписом, переконують, що готові до другого майдану.

До палатки підходить чимало пенсіонерів, які прибули у центр міста, щоб здійснити своє волевиявлення. На другому місці за активністю,як відзначають наші активісти, молоді люди та студенти. Активістів «УДАРу» та пересічних громадян збентежила звістка про те, що у Києві лідер «УДАРу» Віталій Кличко постраждав від сльозогінного газу під Українським домом.  На щастя, у Тернополі можна вільно висловити свою думку, підписавшись під зверненням до Президента. То ж пропонуємо тернополянам долучитися до звернення, тим самим захистивши не лише мову, але й своє майбутнє.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

5 comments

 1. Юрій

  Молодці активісти “УДАРу”!!!
  Так тримати!!!

 2. наталка михно

  Римський філософ Лукрецій:”Чия мова – того й влада”
  Українській державі + українську мову+українську владу!!!!

  1. В.Дужий

   п.Наталю! Коли засідав оргкомітет по захисту української мови у Збаражі, то керівник штабу “Удар” навіть носа із штабу не висунув – “грав у карти”.

 3. Галя Боєчко

  Дякуємо всім свідомим українцям, які підходять до намету партії “УДАР” та віддають свої підписи на захист української мови. Можемо з гордістю повідомити,що станом на 17 годину 05 липня 2012 року зібрано 1032 голоси!!!
  Не будьте байдужими, ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!!

 4. Volodymyr

  A hto yak ne UDAR.reshta to ZAPRODANCI,yaki vmiyut tilky krychaty,dobyvayuchys svoih koryslyvyh prymh.minyaty vladu treba negayno.UDAR,tak trymaty!!!

Напишіть відгук