Інтернет-газета “Про все” отримала цікаве зверненняю Пропонуємо його вашій увазі

Звернення членів партії ВО Свобода по Бицюрі Леоніду

            На тлі усунення від керівництва партії  ВО Свобода ідейних лідерів : Сиротюка Олега та Головка Михайла націоналістична  складова партії сильно постраждала. Теперішні керівники більше дбають про наповнення свого власного гаманця, ніж про  стан міста , Українську мову та державу Україна.

Ми справжні свободівці, нащадки Ярослава Стецька та Степана Бандери з обуренням сприйняли звістку про те, що в самому серці нашої партії, що бореться проти українофобського режиму Януковича закрався підлий зрадник.

Нам стало відомо, про те, що не порадившись ні з ким, Леонід Бицюра – заступник міського голови  з гуманітарних питань, депутат від ВО «Свободи»Тернопільської обласної ради подав документи в адміністрацію президента України, та зарахований до кадрового резерву Азарова.

Леоніда Олексійовича не цікавить ні доля нашої держави, ні те, як до нього ставитимуться його найближчі друзі. Позитивне рішення , по його призначенні,  говорить про те, що такі «сексоти» завжди були в повазі  в «Проффесора» та його оточення…

Враховуючи цю підлу зраду з його сторони просимо всіх чесних журналістів опублікувати наше звернення та через публікацію довести до кожного тернополянина ім’я підлого зрадника України : це – Леонід Бицюра…

Льоня!

Якщо Ти  НЕ ЗАПРОДАНЕЦЬ !

Склич прес-конференцію, і публічно покайся перед тернополянами за цю підлу зраду!

Тобі тут жити, ходити в магазин, їздити в транспорті. Невже ти хочеш, що б твоїм дітям , в майбутньому , говорили, що твій батько – зрадник України, зрадник свого народу.

СВОБОДІВЦІ ДУШОЮ І ТІЛОМ

 

5 comments

 1. Леонід Бицюра

  сама кумедніша провокація була 2 роки тому, коли від мого імені створили сторінку на однокласниках, і півроку, поки я не дізнався, переписувались з моїми знайомими. найскладніше було пояснити адміністраторам сайту.
  бажаю “свободівцям тілом під душем” креативу і фантазії.а вільного часу видно їм і так не бракує )


  1. Author
   Борис Машлянка

   Пане Леоніде. Скажіть, автори цього звернення правдиво написали, що ви тепер у кадровому резерві… саме тепер…у такий складний для України час..чи це все фантазії недоброзичливців…

 2. ТТ

  повторимося, пане націоналіст Леонід, в українській мові, яку ви начебто захищаєте, немає виразу “сама кумедніша” чи “сама краща”, а є найкумедніша, найкраща тощо. Ну ми то телепні журналісти, як нас обзивають ваші побратими деякі, не грамотні, але ви, гуманітарний заступник міського голови Тернополя??? соромно такі речі допускати, погодьтеся (прохання до колег пропусти цей коментар:)

 3. Прихильник Свободи

  Пане Леонід! Так Ви в кадровому резерві Януковича, чи це хтось нас брудом обливає?
  Дайте відповідь. Дуже Вас прошу.

 4. Бютівець (бувший)

  Так кожен держ службовець знаходиться в держ. резерві, так вимагає закон і нічого тут ахті-страшного немає. Зробили з мухи слона, видно що вже вибори почались. Завтра напишуть що Бицюра не в той туалет сходив і не тією туалетною бумагою задницю підтер, тому він зрадник. Немають про що писати пишуть про всяку х..ню

Напишіть відгук