Звернення членів партії ВО Свобода по Бицюрі Леоніду

Поділитися

Інтернет-газета “Про все” отримала цікаве зверненняю Пропонуємо його вашій увазі

Звернення членів партії ВО Свобода по Бицюрі Леоніду

            На тлі усунення від керівництва партії  ВО Свобода ідейних лідерів : Сиротюка Олега та Головка Михайла націоналістична  складова партії сильно постраждала. Теперішні керівники більше дбають про наповнення свого власного гаманця, ніж про  стан міста , Українську мову та державу Україна.

Ми справжні свободівці, нащадки Ярослава Стецька та Степана Бандери з обуренням сприйняли звістку про те, що в самому серці нашої партії, що бореться проти українофобського режиму Януковича закрався підлий зрадник.

Нам стало відомо, про те, що не порадившись ні з ким, Леонід Бицюра – заступник міського голови  з гуманітарних питань, депутат від ВО «Свободи»Тернопільської обласної ради подав документи в адміністрацію президента України, та зарахований до кадрового резерву Азарова.

Леоніда Олексійовича не цікавить ні доля нашої держави, ні те, як до нього ставитимуться його найближчі друзі. Позитивне рішення , по його призначенні,  говорить про те, що такі «сексоти» завжди були в повазі  в «Проффесора» та його оточення…

Враховуючи цю підлу зраду з його сторони просимо всіх чесних журналістів опублікувати наше звернення та через публікацію довести до кожного тернополянина ім’я підлого зрадника України : це – Леонід Бицюра…

Льоня!

Якщо Ти  НЕ ЗАПРОДАНЕЦЬ !

Склич прес-конференцію, і публічно покайся перед тернополянами за цю підлу зраду!

Тобі тут жити, ходити в магазин, їздити в транспорті. Невже ти хочеш, що б твоїм дітям , в майбутньому , говорили, що твій батько – зрадник України, зрадник свого народу.

СВОБОДІВЦІ ДУШОЮ І ТІЛОМ

 

Що найбільше турбувало тернополян у червні?

Іван Стойко: « Сьогодні все залежить від руху опору суспільства»