Звернення до українського народу

Поділитися

Яничарська більшість у Верховній Раді сьогодні перейшла рубікон. Цинізм і продажність її керівників сягнули апогею. На очах в українського народу грубо зневажено Конституцію, існуючі Закони України, Регламент роботи Верховної Ради і “продавлено” закон про мову. Це не було голосування, це було рішення бандитського “сходняка”, причому за відсутніх впевнено  тиснули на кнопки “пахани”. Декого взагалі відштовхнули від власного пульту і проголосували за нього. Дехто “зумів” дотягнутися до свого пульту аж з-за кордону.

 

Україна в небезпеці! Цей закон про фактичну двомовність, з одного боку, офіційно  ділить територію України, український народ, а з іншого – показує Кремлю наскільки ми запопадливо стоїмо перед нею на “задніх”, очікуючи чергового:”Фас!”

 

Україна в небезпеці! Каток диктатури владної більшості розчавив сьогодні українську демократію у найвищому законодавчому органі Держави. Тоталітаризм наступає і його наступ розпочинається прямо з сесійної зали.

 

Україна в небезпеці! Чи хочете Ви, українці, жити в країні, де вчора зневажили наших героїв, сьогодні – нашу  мову, завтра – нашу Незалежність?

 

Ми, народні депутати України, розпочали сьогодні безстрокове голодування на знак протесту проти сваволі, що її чинить діюча Верховна Рада. Ми вимагаємо від Голови Верховної Ради України не направляти на підпис Президенту законопроект №9073 “Про засади державної мовної політики”.

 

Ми впевнені, що наші дії підтримають всі, для кого суверенна, незалежна, унітарна правова Держава Україна з єдиною державною українською мовою є не просто рядками з Конституції, а змістом буття, геном пам’яті, вічним спадком для майбутніх поколінь.

Слава Україні!

 

Народні депутати України                              Зіновій Шкутяк,

В’ячеслав Кириленко

Ксенія Ляпіна

Ярослав Кендзьор

Іван Стойко

Микола Кульчинський

Володимир Карпук

Володимир Мойсик

Лілія Григорович

Тернопільська «Свобода» закликає долучитися до національної мобілізації

Галенда Юрій у Збаражі оголосив голодування