111

Громадсько-політичний діяч Апостол Михайло звернувся до мешканців Тернопільщини з питанням правового опрацювання матеріалів злочинної депортації в 1944-46 роках. Кандидат в народні депутати України від об’єднаної опозиції Апостол Михайло профінансував наукове дослідження про наслідки примусового виселення й умов адаптації в радянському середовищі депортованих українців із Закерзоння.

«На черзі – питання правового опрацювання цих матеріалів та формування законодавчих ініціатив»,- розповів журналісту тернопільської інтернет-газети «Про все» політик.

Монографія Юлії Боднарчук «Шлях розпачу і надії. Соціально-економічні умови депортації та розселення на Тернопільщині українців з Польщі» написана на основі ґрунтовного аналізу архівних джерел, опублікованих документів інаукової літератури. У праці висвітлено основні риси соціально-економічного розвитку українців у Польщі напередодні депортації та їхні демографічні показники у межах компактного проживання локально-етнічних груп. Автор встановила періоди та напрямки заселення Тернопільщини та основні закономірності, що виникли при розміщенні депортованих українців в області.

Книга розрахована на істориків, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться вітчизняною історією.

10 comments

 1. ivan

  Tu, Sudor, provokator deshevuu, spochatky vujasnu pro tou stavok. a potim GAVKAU…
  Faruseu, pusaka prodaznuu.

 2. горда тим, що українка

  Дуже прикро, що матеріальні цінності для деяких людей є на першому місці, Сидоре.
  Як на мене, жах не в тому, що щось зміниться, а у тому, що все може залишитися так само, давайте підтримаємо людину у якої духовне начало переважає над матеріальним. Лише пліч-о-пліч ми зможемо змінити ситуацію на краще, адже один в полі не воїн.

 3. Мирянин

  Дуже добре, що кандидат в депутати Верховної ради України, сьомого скликання Михайло Апостол долучився до такого святої справи. Але її потрібно робити людям із чистим сумлінням і совістю, а не під час виборчої кампанії для заманювання свідомого виборця.. У нього був час цим зайнятися під час перебування депутатом обласної ради пятого скликання. Та тоді мабуть не стачило натхнення.
  А тепер думайте люди кого обираєте, а то Василь Деревляний уже вдруге, з незрозумілою впертістю пропихає свого шістака у нардепи.
  Для інформації народу за офіційними даними:

  Апостол Михайло Володимирович, 1967 року народження, кандидат в депутати Верховної ради України, шостого скликання, по списку БЮТ за №226 – двічі притягувався до кримінальної відповідальності:

  – 20.04.1995р. за ст. 165 (зловживання владою або службовим станом), ст. 166 (перевищення влади або службових повноважень), та ст. 167 (халатність) Кримінального кодексу України. Підпав під амністію.

  – 27.05.2005р. за ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) ч.2 (що спричинили тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Судом призначено покарання – штраф на 650 грн.

 4. MVS

  a she vin , takuu-sjakuu, lust tyreckomy syltany pusav, za sho byv prutjagnytuu do vidpovidalnosti po st. 234 (chastuna 6), 3 roku robotu na poli.

 5. Патріот

  Мирянин, звідки такі відомості??? Взагалі розпочнемо з того, що Михайло Володимирович 1961 року народження і т.д. Ну називай ті свої джерела, якщо вже таке пишеш!
  Ось мої джерела про Апостола, посилання на інформаційний простір Тернопілля:
  http://infoprostir.te.ua/?p=8387

 6. Мирянин

  Для Патріота:
  Почитай статтю, здається, у “Вільному житті” під назвою
  “Деревляна “Коза ностра” за 2008 рік.

 7. Мирянин

  Для Патріота:
  Вибачаюся, дійсно, він народився у 1967 році – це із даних обласної ради.
  Якщо ці подробиці тебе так цікавлять, зробити офіційний запит від твоєї
  партії до обласної міліції, і тоді отримаєте відомості. Проте, враховуючи
  терміни давності, так кажуть у міліції, то він на сьогодні чистий перед законом, а не перед сумлінням і виборцями. Навіть Президент у своїй біографії відзначив про свої дві ходки.
  Багато матеріалів про В.Деревляного і його оточення можна прочитати за 2008 рік у обласних ЗМІ.

  1. Патріот

   Мирянин, по-перше, в українській мові слово “вибачаюсь”, означає просити пробачення перед самим собою!
   По-друге, я запитую про реальні посилання, а не баба бабі сказала, що здається, десь там, може бути така інформація!
   Якщо у Вас вже в даті народження помилка виникнула, то напевно, ви “копаєте” не під ту людину, такі самі і ці липові статті приписуєте.
   Я не належу до жодної з партій, оскільки, я пересічний українець, то хочу від Вас побачити реальні факти, а то в мене складається враження, що ВИ, якийсь депутатик, який тишком нишком може подавати, начебто, “офіційні запити до міліції”. :-)))

 8. Мирянин

  Для Патріота:
  “Нова “Тернопільська газета” від 13-19 серпня 2008 року, стаття журналістки Тетяни Олійник “Деревляна “Коза Ностра”. Чомусь в суді нардеп Василь не насмілився оскаржувати факти, викладені в цій публікації.
  На інше відзначу – Ви, мабуть, лінгвіст по професії, а тому візьму до уваги пропозицію. Хоча потрібно більше думати про моральність і правдивість політиків, які наважилися вступити на цю стезю. Публічність їхнього приватного життя не завадить громаді зробити правильний вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.