111

Діючий нардеп Орест Муц, який балотується по «північному» округу №164 на Тернопільщині, у своєму стилі висадив десант кандидатів по тому ж округу, де він бореться за мандат депутата, які будуть «супроводжувати» луганського банкіра-комсомольця Клименка Володимира.

Сьогодні перший удар завдав Клименку  лідер руху за визволення Василь Фіалка, який кинувся на банкіра-комсомольця під гаслом «Не дамо банкіру-комсомольцю Вові-луганському обікрасти Тернопільщину». Пересічному виборцю складається таке враження, що дійсно на Тернопіллі відродився дух патріотизму 90-х років. Вимальовується така ситуація, що вся тверезомисляча Тернопільщина кинулась на боротьбу з варягами, які заполонили наш край. Напевне, не тільки нардеп Муц розуміє, що коли хоч один округ виграє чужинець, а всі тернополяни – від малого до великого починають це усвідомлювати, як тільки такий зайда з Луганська виграє округ, то від області не залишиться каменя на камені. Тоді буде у нас таке ж , що вони залишили в себе: руїни у вигляді кілометрових копанок. Ми переконані, що після цьогорічного невдалого заходу луганських, як з них посипиться пір’я, друга спроба у них, можливо, визріє як найменше років через 30 на бандерівський край.

Азартні тернополяни кажуть, що якби сьогодні приймали ставки, то на користь Ореста Муца коефіцієнт був би 1 до 100. Якщо взяти виборчу історію і політичний шлях Муца, то до сьогодні він ще ніколи не програвав. Навіть коли у нього були мінімальні шанси на перемогу. І тому мешканці Тернопілля стають свідками, що до боротьби за парламентський мандат команда Муца підійшла найпотужніше.

Як стало відомо «Про все» з достовірних джерел, Орест Муц запланував у «північному» окрузі балотування «роти» кандидатів, які мають зробити так, щоб у Володимира Клименка «горіла земля під ногами» на Тернопільщині.

Довідка

Фіялка Василь Михайлович – кандидат у народні депутати України у виборчому окрузі № 164

 Народився 8 серпня 1953 року в мальовничому с. Купчинці Козівського району. Виховувався у патріотичній родині, яка зазнала репресій від москалів-визволителів, котрі в 1939 році застрілили діда, а двоє його синів загинули в УПА.

Змалечку ввібрав у себе дух свободи, що визначило мою подальшу долю як лідера руху за визволення. Бо не з книжок, а через живі розповіді батьків знав, як прийшли «визволителі» в онучах та лаптях, грабували наші хати, а нічні сорочки наших бабусь одягали, як вечірні плаття.

Трудову діяльність розпочав  з 17 років від робітничого верстату на заводі «Ватра». Пройшов трудовий шлях від слюсаря до старшого майстра інженерно-виробничого комплексу. Паралельно навчався у Львівському політехнічного інституту, де в 1990 році здобув фах інженера-механіка.

Свою громадську діяльність розпочав як громадський активіст, дійшовши до посади заступника голови профспілкового комітету. Мрія бачити  Україну незалежною, а своїх земляків вільними та заможними привела мене на шлях боротьби  з комуно-комсомольськими варягами, які хазяйнували в нашій області.

Це  передалося з діда-прадіда. Мій прапрадід разом з Іваном Франком у 1895 році піднімав людей на боротьбу проти польських лихварів, на зразок сьогоднішніх банкірів. Тому, мабуть, виконуючи волю діда-прадіда, й став лідером руху за визволення.

З 1990 року був головою Комітету з прав людини, головою Страйкового комітету заводу «Ватра», членом Координаційної ради Руху, головою Тернопільської обласної організації УРП.

Не терплю брехні і ніколи не змирюся з тим, як різного роду комсомольці знову хочуть захопити Тернопільщину, щоб принижувати та обкрадати моїх земляків, заганяючи їх у банківську кабалу, щоб потім відібрати найдорожче – землю і знищити саму область.

Усіма силами буду боротися за звільнення  нашого краю  від окупації комсомольсько-банківським капіталом, який суне до нас з Луганська.

9 comments

 1. читач

  будуть Вам фіялки, будуть мухомори…
  як казав колись Кучма “побачите Україну “без Кучми”… так само – не дай Бог побачити україну без комсомольців а з самим лише братами-українцями, які вміють в ліпшому випадку- язиками теліпати…

 2. Людина

  Шановні чого Ви боїтеся комсомольців, ви уже все що могли те вкрали у нас на Тернопільщині,чи може не все. Страшновато пройде хтось а не ви і прийдеться якщо не повернути,то призупинити грабувати – нас людей нижчого класу.Бо відчувається,що цей комсомолець не йде нас грабувати,а тільки з добрими намірами. Хай йому щастить.Таким необхідно довіряти,що мають своє слово і свою позицію.

 3. сидор

  о й не смішіть має позицію…. Яку позицію??? Ще скажіть що він не комсомолець, а свободівець!

 4. П.Напованець

  п.Василю, бажаю вам успіху. Знаю вас, як справжнього патріота.

 5. С.Дужий

  п.Василю, не звертайте уваги на сидорів, захованої під грифом людина- то клименкові “яничари”-вони “відгавкуються” за нього на усіх сайтах.

 6. читач

  Певно, п. Напованцю, він такий патріот як ви…

 7. сонька

  клименко думає що він тут всіх задобрить своєю псевдоблагодійністю, правильно що люди які боролися з тими комсомольцями виходять на політичну арену і не бояться тої луганської банди

 8. Юрій

  Доброго дня!
  Це точно будуть Вам і фіалки і клименки! Що Ви там викрикаєте за патріотизм!!! З такими патріотами каші не звариш а не тощо країну будувати чи область відстоювати! Ви вже весь свій патріотизм показали на виборах Президента! Ще мені одні патріоти!!! А Василю Фіялко раджу не виставляти більше таких “жахливих” фото! Нагадує людину в кого не все добре з головою!
  З повагою . . . !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.