111

27 липня 2012 р. під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відбулося засідання Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату.

Розглянувши інформацію про діяльність архієпископа Іова (Павлишина) Синод констатував, що він не підкорився попередньому синодальному рішенню та вчинив спробу розколоти Тернопільсько-Кременецьку єпархію, чим порушив присягу, складену ним перед архієрейською хіротонією, канони Православної Церкви, Статут УПЦ Київського Патріархату та свої власні письмові запевнення у вірності Українській Православній Церкві Київського Патріархату.

У зв’язку з цим Священний Синод констатував, що колишній архієпископ Тернопільський і Кременецький Іов (Павлишин) своїми діями виключив себе зі складу єпископату УПЦ КП і більше не належить до Української Православної Церкви Київського Патріархату, повідомили тернопільській інтернет-газеті “Про все” у прес-центрі Київської Патріархії

2 comments

  1. Антипоп

    Правильно. И обязазательно контрольный в голову.

  2. Славянин

    Раскольники борются с расколом!??? Как то неестественно это…. Филарет тоже нарушил присягу…. Такая церковь… Прости, Господи!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.