111

Як повідомляла тернопільська інтернет-газета “Про все”, ЦВК завершила прийом документів для реєстрації мажоритарних кандидатів у народні депутати та виборчих списків партій. Сьогодні вже відомі прізвища усіх зареєстрованих кандидатів-мажоритарників.
Пропонуємо вам визначитись щодо  кандидатів по 166 виборчому окрузі ( до його складу входять Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони)

За кого з кандидатів до Верховної Ради (166 виборчий округ, центр у Теребовлі) ви готові проголосувати?

View Results

Loading ... Loading ...

За якого кандидата в депутати до Верховної Ради ви готові проголосувати у Тернополі?

***

За якого кандидата в депутати до Верховної Ради ви готові проголосувати у “північному” окрузі (Збараж, Кременець, Ланівці, Шумськ)? (опитування)

***

Хто замість Наливайченка стане нардепом від Бережан, Козови, Зборова і Підгаєць? (опитування)

***

Хто з «ексів» зможе «осідлати» заліщицьку фортуну? (опитування)

22 comments

 1. народ

  А де демократія? Чому не всі кандидати? Погано працюєте або виконуєте чиєсь замовлення?

  1. Віталій Мацюк

   кого пропустили? назвіть фамілію

  2. Володимир

   Кого з кандидатів у депутати по Теребовлянському виборчому окрузі №166 ви готові підтримати?

   Апостол Михайло (БЮТ-об’єднана опозиція) (65%, 1,110 голосів)
   Не підтримую жодного (10%, 168 голосів)
   Інший кандидат (8%, 143 голосів)
   Чашка Марія (Свобода) (6%, 100 голосів)
   Люшняк Микола (УДАР) (4%, 62 голосів)
   Стойко Іван (За Україну) (4%, 61 голосів)
   Хоптян Надія (Партія Регіонів) (2%, 31 голосів)
   Шафранський Віталій (1%, 22 голосів)

   Всього проголосувало: 1,697

 2. Костя

  Не смішіть мене,по 166 окрузі Апостол ніколи не виграє вибори,він підприємець,готовий тушканчик.Впевненний вже тепер має домовленності з діючою владою.

 3. Костя

  А вибори на 166 виграє або Хоптянка,або мер Гусятина- Савчук,це зрозуміло і самому тупому.Всі інші не більше як технічні кандидати.Раджу Лушняку та Апостолу негайно їхати в Гусятин і домовлятися,ато отримаємо в депутати ВР від нашого краю пані з Чемеровець, “заслужену дружину губернатора,то членицю ПР,то не членицю”-Хоптян Н.

  1. читач

   тут Гусятин нічо не рішає
   це лише приставка до округу
   Савчук – тушка
   виграє Апостол Михаїл

 4. надя-Гусятин

  Костя, ти туповатий для того, щоб робити висновки. Розвивайся!

 5. Валентин з Гусятина

  Покажіть, а де на тій фото хоптяниха?

 6. ірина

  вибори по 166 округу виграє той, кого найбільше боїться нині діюча влада, боїться та влада яка була, боїться і Деревляний і Максимов. прізвище цієї людини ви всі добре знаєте . і навіть цей рейтинг ні про що ще не говорить.

 7. Костя

  Надя,я не ображаю вас,але з впевненністю заявляю-Якщо Апостол не домовиться з Савчуком та Лушняком,то тернопільський край подарує ВР депутата-ХОПТЯН Н.А.Ви можете мене звинувачувати,але повірте,що Хоптян(губернатор),задіє весь адмінресурс області для цього.Апостол,Лушняк,Савчук СІДАЙТЕ ЗА СТІЛ ПЕРЕМОВИН!!!

 8. Обізнаний

  За Півторака голосували учні четвертого училища, прокурори, та клієнти Копичинецької тюрми. Рівно на Півтора Мільйони… Такі депутати.. зроблять нашу область, як і училище найкращими………

  Слава Україні

 9. Роман

  Повністю згідний з Костем,Деревляний повинен організувати зустріч між Апостолом,Лушняком та Савчуком і вирішити питання які б влаштували всіх заради перемоги демократа.Крім того до переговорного процесу слід залучити Давиденка.Панове,Вам слід зрозуміти,що звичайним криком-тушки,Ви ще більше поглиблюєте кризу в демократичному таборі.Адже за кожним кандидатом стоять штаби,стоять люди,у яких як кажуть у нас Є ГОНОР.Ігнорувати цим не слід.

 10. Сергій

  Так Роман,ви праві і цю зусріч повинен організувати Василь Деревляний,ну якщо зрозуміло у нього не має домовленностей з пердунами і він свідомо ігнорує інших представників,даючи шанс пані губернаторші стати депутатом.

 11. Петро

  Читаючи коментарі,задаюся питанням-що можуть обіцяти тій чи іншій кандидатурі,для того щоб знятися???Адже зрозуміло,що крім відшкодування матеріальних затрат,будуть необхідні політичні домовленності.Чи хтось думає,що скажімо Деревляний переломить себе і заради підтримки кандидатури Апостола запропонує представникам інших політсил якісь політичні поступки?Відверто скажу – невірю…Погоджуюся з тим що якщо до кінця підуть всі представники демократи,то виграє Хоптян.

 12. Микола

  Я читаю і дивуюся…Невже справді ми сьогодні віддамо наш округ Апостолу,людині,яка має 7 незаконних кар”єри і гребе народне добро,чи може ви шановні проголосуєте за ставленника Фірташа-Лушняка???Я не здивований тим,що Рух виставив – Савчука,а УНП-Давиденка і якраз бачу основну боротьбу між дійсними демократами,а не піздесменами-апостолом та лушняком…А Хоптянисі і так дупа.

 13. Паша

  Миколо, на вашу думку всі погані, облили брудом всіх… Звідки цікаво вас такі дані про кандидатів? І як ви можете казати,те що насправді навіть близько не має? І хто на вашу думку заслуговує на статус “депутат”? Може ви?

 14. наглядач

  скажіть будь-ласка чому в 2 кандидата стало 20 % якщо вчора було 21%??? я просто спостерігаю за голосуванням а не підтиримую жодного

 15. Олексій

  Ви не знаєте як діляться проценти????????? Це означає, що інші набрали більше голосів, отже і проценти їм більші, і вони віднімаються… Треба було в школі вчитись

 16. Сергій

  Та домовлятися можна,було б бажання.Дивіться що виходить, Лушняк і Апостол мають основний електорат в Теребовлі і влада свідомо за допомогою УДАРУ виставила Лушняка.В Гусятині,щоб зменшити шанси Савчука,виставляють Кіся і Хоптяниху(обіцяючи їй,чи Хоптяну,а можливо обом тепленькі місця).Хто від цього виграє???А все просто -Давиденко(ставленик Ігоря Тарасюка,який працює в ДУСі.Тепер я надіюся Ви шановні читачі розумієте на кого ставить влада???Ви запитаєте де докази-А Ви проїдьте по округу і побачити у кого найбільше реклами.

 17. Сергій

  Що робити???Домовлятися-Апостолу і Савчуку,які дійсно є опозицією,а над ними дуже конкретно грають.Представники партій об”єднанної опозиції повинні піти на компроміс,ну наприклад оскільки Апостола легше прижати,чим Савчука,то цей округ віддати НРУ і повністю всім кинутися на його виграш,а взамін Вихрущ,повинен знятися на користь представника “Батьківщини”-Бойка.

 18. Павло

  Хто демократ Апостол?Шановні,та Ви що справді не розумієте,що це спецпроект Деревляного в угоду владі?Та дурному зрозуміло,що Апостол це найгірший варіант від опозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.