111

Як повідомляла тернопільська інтернет-газета “Про все”, ЦВК завершила прийом документів для реєстрації мажоритарних кандидатів у народні депутати та виборчих списків партій. Сьогодні вже відомі прізвища усіх зареєстрованих кандидатів-мажоритарників.
Пропонуємо вам визначитись щодо  кандидатів по 165-у одномандатному виборчому окрузі, який охоплює ( Бережанський, Козівський, Тернопільський, Зборівський, Підгаєцький райони + частину міста Тернополя та кущ Кременецького району)

За кого з кандидатів до Верховної Ради (165 виборчий округ, центр у Зборові) ви готові проголосувати?

View Results

Loading ... Loading ...

 

За якого кандидата в депутати до Верховної Ради ви готові проголосувати у Тернополі?

***

За якого кандидата в депутати до Верховної Ради ви готові проголосувати у “північному” окрузі (Збараж, Кременець, Ланівці, Шумськ)? (опитування)

***

Хто переможе хоптяниху: опозиційний Апостол чи ударний Люшняк? (опитування)

***

Хто з «ексів» зможе «осідлати» заліщицьку фортуну? (опитування)

11 comments

 1. Володимир

  Руслан Кулик помічник-консультант народного депутата, голова Тернопільської обласної організації «Українська платформа «Собор»

  1. ВАСИЛЬ

   і що з того? цим ви хотіли переконати нас голосувати за нього???

 2. Михайло

  Володимир Ткач! Він реальний опонент провладному і єдиний хто не на гачку у влади.

  1. читач

   та який Ткач
   він же в обласній адміністрації працює на Януковича
   який він може бути опозиційний
   що йому Хоптян скаже, то і буде робити
   націоналісти такого вже б давно розстріляли б

   1. Михайло

    Що ти верзеш.Ткач ще за Цимбалюка пішов з адміністрації. І на відміну від багатьох пристусуванців Ткач не бігав з партії в партію – з 1993 року і до сьогоднішнього дня він в Конгресі Українських Націоналістів. І на сьогодні Ткач голова обласної організації!

 3. ser

  Старим довіряти не можна…
  Дорогу молодим і перспективним фахівцям…
  МИ голосуємо за земляка – ОБИРАЄМО КУЛИКА !!!

 4. Тризуб в груди

  Проголосував за Ткача, тому що довіряю …

 5. ВАСИЛЬ

  Тут невеличка помилка, не Ярослав а Іван Чайківський…хоча як не називай цих ПРегіоналів, в них людяності і почуття патріотизму так і не проявляться

 6. сергій

  Зауваження до авторів статті та її назви…
  Шановні, Ви дуже некоректно в назві статті підкреслили ( або даєте наводку ), а саме в словах “Хто замість Наливайченка стане нардепом”, як би мали голосувати за кандидатів виборці…
  Це – однозначно прихована реклама п.Петровського, який є буцім-то наступником Наливайченка…
  Хоча тверезо мислячим громадянам це байдуже – за потенційну “тушку” і “шукача” політичного притулку, який працював в Бережанській РДА вже за Януковича, голосувати будуть лише несвідомі…

 7. наталія

  Що за суперечка?! Звичайно, всі знають, що чайківський – РЕГІОНАЛ, про Ткача і Кулика – ніхто не чув, бойко – взагалі дитина, про петровського і говорити не хочеться. Подумайте, панове, що нам потрібен непродажний, розумний, національно-свідомий ВИХРУЩ А.В. ПІДТРИМАЙТЕ!!!

 8. Дмитро

  Єдиний хто достойний представляти своїх виборців у парламенті – це Анатолій Вихрущ ! Таких би на кожному окрузі та до В/Ради і ніхто б більше не називав Раду – зрадою , а порядність , чесність ,людяність , патріотизм , захист національних інтересів , своїх виборців , накінець стало б наріжним каменем парламенту . Чого ви більше хочете : пустих обіцянок про покращення кожного і в той же час безкарного грабунку держави в інтересах такого обранця ( таких вже маємо !) , чи напруженої і самовідданої роботи на благо нації , розвитку і процвітання держави ?! Всі розумні і патріотично настроєні люди усвідомлюють , що лише через розквіт держави оберненої лицем до громадянина , можливий і власний розвиток кожного . І чесно працюватиме в цьому напрямку саме А.В.Вихрущ і такі як він , тому голосуйте , шановні краяни , за Анвтолія Володимировича , а він не підведе !!!
  P.S. Хочу наголосити , що я не є його однопартійцем , ані колегою по роботі , не входжу до передвиборчого штабу його , ані не є сусідом і грошей , накінець , у нього не позичав – просто знаю його ще із студентських років , його діяльність і робота як людини вся на виду і я горжуся тим ( причому без всякого там пафосу ) , що у свій час мені приходилось ходити лдними коридорами , сидіти за одною студентською партою із цією неординарною високоінтелектуальною людиною – патріотом рідної землі .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.