ОПОРА звернулась до запроданців Тернопільщини

Поділитися
ЗВЕРНЕННЯ ДО ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

     Громадська мережа «Опора» проводить чергову кампанію спостереження за виборами в Тернопільській області. Серед іншого, спостереження включає й інформування громадськості і ЗМІ щодо передвиборчої активності політичних партій та кандидатів у депутати Верховної Ради України.
Впродовж останніх місяців, судячи з кількості повідомлень у регіональних мас-медіа з посиланням на Громадянську мережу «Опора», організація стала часто цитованим джерелом інформації. Однак, мусимо зауважити, що почастішали також випадки некоректного використання деякими ЗМІ інформаційних матеріалів Громадянської мережі «Опора». Маємо на увазі приклади, коли передруковується текст повідомлення, та, водночас, міняється заголовок, вносяться якісь доповнення чи, навпаки, щось з тексту забирається, вибірково згадуються представники одних політичних сил й замовчується інформація про інших. Таким чином, зміст первинного повідомлення часто спотворюється, зміщуються акценти, від нашого імені читачі отримують інформацію, якої ми, власне, не висловлювали, умисно чи несвідомо, виборці можуть бути введені в оману. Звісно, це справа журналіста чи редактора певного видання, як називати ту чи іншу статтю (повідомлення), як її писати та які акценти розставляти. Але, внісши певні зміни в оригінальне повідомлення, буде справедливо, якщо — вказавши Громадянську мережу «Опора», як джерело інформації — при цьому стоятиме відповідний підпис: журналіста, редактора чи/і назва видання, які опрацьовували матеріал. Кожен відповідатиме за свою роботу, і це дозволить уникнути зайвих непорозумінь.

Найоперативнішу інформацію від Громадянської мережі «Опора» Ви завжди можете знайти на веб-сайті організації: oporaua.org (повідомлення, пов’язані з Тернопільщиною — у розділі «Регіони/Тернопільська область»:oporaua.org/oblast/219 ).
У випадку необхідності якихось коментарів чи уточнень, будь ласка, звертайтеся до координатора виборчих програм Громадянської мережі «Опора» в Тернопільській області, Святослава Липовецького (opora.ternopil@gmail.com; 097 548 3408).

Прес-служба Громадянської мережі «Опора» в Тернопільській області

Не дадуть банкіру-комсомольцю Вові-луганському обікрасти Тернопільщину?

Тернополяни не підтримують злодіїв і брехунів!