111

Дорогі земляки!

 Я взяв на себе велику відповідальність перед вами – допомогти вашим  громадам   впливати на стан справ у своїй місцевості та на владу, щоб підвищити рівень добробуту та відродити наш з вами батьківський край, щоб кожний з вас у себе вдома почувався господарем.

Сьогодні, коли нависла загроза ліквідації Тернопільської області, крім нас, її не врятує ніхто і ніхто за нас  не змінить ситуацію на краще. Спільно ми зобов’яжемо будь-якого чиновника, якого громада села, району чи області найняла за свої ж власні гроші, виконувати її волю і обслуговувати її інтереси. Для цього створено громадське об’єднання «Представництво Тернопільщини», яке вже об’єднало тисячі наших краян, представників різних громадських організацій і політичних партій.

Очолювати його повинна людина позапартійна. Тому й на вибори йду без партійної підтримки. Жодна партія не несе відповідальності, за те, що обіцяє. Тільки конкретна людина може відповідати, за зобов’язання, які має виконати перед виборцями свого округу. Я йду в парламент, щоб представляти не якусь політичну силу, а виключно наш край і своїх земляків. Партії приходять і йдуть, а Тернопільщина була, є і, вірю, завдяки нашій єдності буде завжди!

Я гордий тим, що, дивлячись чесно в очі землякам, можу сказати, що   роблю свій особистий внесок у розвиток нашої області. Щоб залучити додаткові державні кошти, які йдуть на ремонт доріг, шкіл, будинків культури, відкриття дитячих садочків, я неодноразово звертався до Президента, Прем’єр-Міністра до Верховної Ради України. Тільки до Державного бюджету на 2012 рік я вніс 21 пропозицію стосовно фінансування  важливих соціальних об’єктів області на загальну суму 267 млн. 234 тис. грн. Як можете тепер самі переконатися, у столиці мене почули.

Свою принципову позицію я проявив щодо захисту української мови, проголосувавши проти антиукраїнського мовного закону. Мовою, батьками, вірою не торгують, не прикриваються.  Тому у Верховній Раді  я завжди голосую за збереження і розвиток нашої культури, духовності, належне вшанування наших українських героїв, якими так багатий наш край. Завжди дотримуюся принципів моральності, чесності та справедливості перед собою і перед вами. Не можу дозволити, щоб з політичної доцільності маніпулювали нашими національними святинями – мовою, історією, народними традиціями, культурною спадщиною.

У верховній Раді я зрозумів дуже важливу істину: поважають того, хто поважає себе, любить свій рідний край, своїх земляків, не має почуття заздрості, вміє виправляти помилки і коли треба прощати. Тому зараз для мене, навіть мій опонент, якщо він родом з Тернопільщини, рідніший за будь-якого чужака.

Як народний депутат України можу впевнено сказати:  депутат – це не професія, це найперше почуття обов’язку перед своїми земляками, здатність жити їхніми болями та радощами, допомогти у потрібний час, зробити внесок у розвиток краю та підвищення добробуту краян. Не маю наміру агітувати за себе словами. Нехай про мене говорять мої справи, тому словах лише скажу: «Земляки, за довіру відпрацюю і ніколи не зраджу!»

 

Орест МУЦ, народний депутат України, 

голова «Представництва Тернопільщини».

4 comments

 1. 111

  Вже треба звітувати про свою діяльність, а не брати кредити довіри.

 2. галичанин

  На скільки мені зрозуміло із преси вся робота на депутатській ниві за всю каденцію зводилась до звернень і запитів в різні інстанції, а також до розміщення біл-бордів від партії регіонів ,які прикрашали дороги області.
  Якщо перша частина була майже безкоштовна, то друга коштувала не копійки, ось тут можна прозвітуватись.

 3. сонька

  Тільки до Державного бюджету на 2012 рік я вніс 21 пропозицію стосовно фінансування важливих соціальних об’єктів області на загальну суму 267 млн. 234 тис. грн. Як можете тепер самі переконатися, у столиці мене почули. Він прозвітував.

 4. JL

  то тебе так в ригионах ХРУНЕМ називали!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.