111

16 серпня відбулося чергове засідання сесії Тернопільської обласної ради, під час якої було заслухано звіт членів тимчасової комісії із вивчення ситуації щодо стану дотримання приватним підприємством «Агропродсервіс-Плюс» с.Великий Ходачків Козівського району чинного законодавства.

Зокрема перед присутніми виступив депутат обласної ради, член тимчасової комісії Володимир Петровський.

У своєму виступі він зазначив, що не існує окремої проблеми мешканців села Великий Ходачків, є проблема всіх селян, які сьогодні через великих земельних магнатів фактично позбавлені землі.

«Земля знаходиться у олігархів, які тільки і чекають успішного завершення проекту по знищенню селянства – закону про продаж землі. Їх не цікавить думка людей, не цікавить, чи є законними їхні дії. Єдине, що може зарадити в цій ситуації – активний супротив громади», – вважає Петровський.

На його думку, те, що власник «Агропродсервісу» Іван Чайківський відмовився від своєї ідеї створення індичатника у Ходачкові – є перемогою інтересів громадськості проти великого бізнесу.

«Злагоджені дії громадськості, політиків та місцевих мешканців, які виступали проти спорудження птахофабрики, призвели до певного прецеденту і довели всім, що селяни можуть відстояти власні інтереси», – заявив Петровський.

Він також закликав громаду Ходачкова та інших сіл, які потерпають від діяльності олігархів, не втрачати пильність, і нагадав, що перемога є суто тактичною.

«Залишається небезпека того, що подібні земельні олігархи стануть депутатами Верховної Ради, і тоді, скориставшись владою, шляхом підкупу та фальшування документів, вони повернуться до своєї ідеї. Маємо пам’ятати, що ніхто не подбає про мільйони селян крім них самих», – додав політик.

В кінці виступу Петровський також повідомив, що він надіслав прокурору Тернопільської області та головному санітарному лікарю ДЗ «Тернопільська обласна санітарно-епідеміологічна станція» депутатські звернення з проханням вжити заходів реагування на порушення санітарного та природоохоронного законодавства ПАП «Агропродсервіс».

Нагадаємо, що в ході перевірки ще одного підприємства ПАП «Агропродсервіс», яке належить Івану Чайківському, що знаходиться у с. Настасів Тернопільського району, Державною екологічною інспекцією виявлено цілий ряд грубих порушень природного законодавства. Зокрема на двох свинофермах «Агропродсервіса», знаходиться 302 джерела забруднюючих атмосферу викидів.

Юристи громадсько-політичного об’єднання «Українська справа», одним із лідерів якого є Петровський, наразі надають правову допомогу мешканцям селян Настасів.

1 comment

  1. Лісовий

    Шість років сприяв аграрним олігархам, а зараз щоб сподобатися виборцям став воювати з ними. Ех , Петровський Петровський!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.