У Тернополі вже долітались: на базі аеропорту відкриють гуртовню з бараболями

Поділитися

Чого лишень не обіцяли “свободівці” Олексій Кайда і Сергій Надал, коли рвалися до влади на виборах: і аеропорт справний, і високі пенсії воїнам УПА, і нагороди фермерам “Екологічно чистий продукт”, і енергетичний аудит…  З того всього вийшов пшик. Навіть проект пам’ятника Незалежності нормального не зуміли обрати. Зробили поспішний конкурс, щоб до Дня Незалежності Кайда мав черговий привід для піару. Про нормальний звіт за роботу, яку мав Олексій Петрович виконати за 4 роки, перебуваючи в кріслі голови обласної ради, взагалі не згадуємо. Бо ж нібито звітував. Як другокласник з твором “Як я провів літо”. Настільки убого і примітивно працюють свободівці, що в пересічних тернополян періодично виникає бажання взяти шмайсер в руки і повиганяти з кабінетів ту бидлоту.

Ось і сьогодні прес-служба мерії оприлюднила інформацію про чергове фіаско команди “Свободи” у Тернополі.

Проект будівництва транспортно-логістичного кластеру на базі аеропорту та проект оптового ринку сільськогосподарської продукції презентували у міській раді делегації з Туреччини 7 серпня. Показали гостям і загальну презентацію міста та провели екскурсію Тернополем.

Під час зустрічі іноземним гостям також розповіли про плани і перспективи, які планує реалізувати міська рада в найближчі 3-5 років.

«Загалом ми хочемо оновити архітектуру Тернополя. Місто було зруйноване, після Другої світової війни тут стояла лише табличка «Тут було місто Тернопіль». Тому в Тернополі є стара архітектура, яка залишилася з часів Австро-Угорщини, архітектура, зведена за часів Радянського союзу. Понад двадцять років відбувалася стихійна забудова вулиць, які не мають на сьогодні єдиної архітектурної цілісності. Ми плануємо оновити старі будинки новими матеріалами в тому ж стилі, побудувати нові споруди відповідно до сьогоднішніх тенденцій моди і стилю будівель, які розташовані поруч», – зазначив міський голова Сергій Надал.

За словами міського голови, влада зацікавлена в різних напрямках розвитку міста, тому рада буде почути усі пропозиції та надати всіляке сприяння людям, які захочуть тут втілювати цікаві проекти.

Наразі міська влада працює над реалізацією проекту термомодернізації старого житлового фонду з реконструкцією зовнішнього вигляду будинків, вивчає європейський досвід щодо будівництва багатоповерхових парковок, планує створити на базі аеропорту єдиний транспортно-логістичний центр та побудувати оптовий ринок сільськогосподарської продукції.

Крім комерційної співпраці, делегації з Туреччини запропонували надавати пропозиції щодо реклами міста з метою привабити інвесторів. Не оминули увагою і студентський обмін між Україною та Туреччиною.

«Нещодавно до нас приїжджали студенти з Німеччини та Польщі. Кілька днів вони були в Тернополі і на жовтень мають надати ідеї будівництва кількох об’єктів в місті, – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Така практика є досить плідною, оскільки іноземні гості, оцінюючи місто зі сторони, висловлюють нове бачення розвитку Тернополя. Їхній досвід ми з радістю переймаємо. Це дає можливість побачити Тернопіль і його можливості по-новому».

 

Вчимо писати резюме!

У Тернополі планують активно розвивати волонтерство