111

У відео, опублікованому на Вашому сайті, «Чому Ярослав Давидович не в таборі опозиції? (відеорозмова)» інформація щодо учасниці праймерізу від Партії Наталії Королевської «Україна-Вперед!» Оксани Яреми на Першому Національному каналі, випуски якої транслювалися щосереди о 21.50 від 20 червня по 25 липня, не відповідає дійсності і є викривленою (під який формат – це вже більш відомо Вам).

Зокрема, невірна цитата «Дівчинка зайняла останнє місце і показала себе досить не фахово. Вона була розкритикована п’ятіркою лідерів, експертами і т.д.». ???

За результатами праймерізу Оксана Ярема зайняла 11 із 12 місць (не є останнім!). У двох із шести випусків (у третьому «Високотехнологічне виробництво» і п’ятому «Зайнятість») була включена до 5-ки лідерів.

До того ж, проаналізувавши склад учасників, можна зауважити, що усі вони задіяні у таких сферах як економіка, підприємництво, політика. Представником гуманітарної сфери і взагалі Західного регіону була лише тернополянка. Тому під час обговорення таких тем як «Зайнятість» та «Моя мрія» учасниця Оксана Ярема отримала переважну більшість голосів «за» як від глядачів, так і від експертів та журі. Ці теми найбільш відповідали сфері діяльності учасниці, тому у цих програмах Оксана Ярема показала себе досить фахово і отримала відзнаку від журі та експертів.

Вважаю, що тернополянам потрібно підтримувати своїх і вболівати за них. Лише в єдності наша сила. До того ж небагатьом відомим політикам Тернопілля вдалось побувати на шоу подібного формату.

Молоді потрібно бути більш активною і долучатись до творення нашої держави. Тому чи не краще хоча б спробувати щось змінити? Якщо ми будемо діяти окремо і всупереч, ми ніколи не здобудемо перемоги.

Як кажуть, «Невдача не робить людину невдахою, а спроба робить із неї переможця!».

 

З повагою, учасниця проекту «Народний список» Оксана Ярема.

4 comments

 1. Микола

  Ви знаєте…пані Оксана,щоб потрапити в список,дуже “круто” обманула декількох представників,які мали бажання прийняти участь у відборі,зігравши таку слбі дурьоху,яка буцімто нічого не знає і нічого з того не виде…Вонв “відшила” таким чином досить серйозних кандидатів з Чорткова,Гусятина,Почаєва,які дійсно могли стати серйозними представниками області в списку Королеської…

 2. Ігор

  тернополяни! чому обливаєте брудом своїх? під час передвиборчої агітації – це звична справа.. як дівчина, тим більше “дурьоха” за вашим висловленням може відшити серйозних кандидатів, якщо вони вже такі серйозні??? звикли, просто підтримувати тих, хто є “крутим” і обманює тернополян від виборів до виборів і платить гроші за якісний месидж в газетах для народу! А особиста порада від мене – це доьре, що молодь, хоч як не кя але стає активною…все і зразу на вищому рівні не може бути

 3. Микола

  А вона працювала на прийомі кандидатів в народний список і зрозуміло бачивши що приходять сильніші,просто виставляла все це як не зрззумілу річ,як таке,про що ще нічого не ясно…І зрозуміло серйозна людина слухаючи пояснення такого типу,просто розверталася і йшла звідти…А тепер стало зрозуміло-пані Оксана розчищала собі дорогу…Так молодь повина бути активною,але не за рахунок побрехеньок…

 4. Петро

  У агітці “України-Вперед” щодо Народного списку було заначено що Оксана Ярема є громадським діячем. Тому пані Ярема дайте відповідь на питання членої якої громадської організації Ви є і з якого періоду? і що саме такого Ви зробили для Тернопілля (конкретні заходи – назва, суть, термін реалізації, результати) на ГРОМАДСЬКИХ засадах, що назвали себе званням, яке потрібно ще заслужити в громади своєю працею – ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.