111

Сьогодні у Тернополі Віктор Ющенко традиційно запізнився. Цього разу на прес-конференцію. Правда, сьогодні лишень на пів години. Минулого разу на святкування свого рідного вузу Ющенка чекали пів дня. І нікого не випускали із зали. Він тоді мав статус президента. Але й цього разу, вже не маючи статусу глави держави, Віктор Андрійович навіть не вибачився за запізнення.
Про що говорив лідер «Нашої України»? Все можна побачити і почути на відео.
Від себе зазначимо наступне: Віктор Ющенко не знає своїх кандидатів у народні депутати по мажоритарних округах. Принаймні, на питання журналіста інтернет-газети «Про все» не зумів самостійно назвати їх. Допоміг керівник обласного штабу Ярослав Джоджик.
Говорив екс-президент завченими фразами політтехнологів, які нібито доводять, що він був найкращим прем’єр-міністром і президентом України за 21 рік Незалежності. І більше того, за його словами найближче десятиліття кращого керівника не буде. Ющенко вважає себе великим економістом, професіоналом. Ну і, звичайно, розповів Віктор Андрійович, який погана команда і об’єднаної опозиції, і Партії Регіонів.
Словом, дивіться і робіть висновки. Голосуванням

Чи повірили ви Віктору Ющенку?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


7 comments

 1. Swear

  Чмошна в нас країна, якщо у ній не знайшлося людини, яка б розчавила цю хоружівську мерзоту.

  1. GDR

   Чмо той, хто таке пише а ще більше чмо той хто таке думає!

 2. virosvit

  Організаторам сайту “Про все”. Викладену на сайті прес конференцію Ющенко неможливо прослухати, бо вами спеціально включено постійний звук грому, який в декілька разів гучніше чим голос Ющенко. Я не думаю, що це упущення техслужб, це зроблено зумисно і з однією ціллю – завадити доходженню інформації до слухача. Це дрібненькі, примітивні, і підленькі капості. І це Вас не красить.


  1. Author
   Борис Машлянка

   Шановні. Це не капасті. Це ваша елементарна безграмотність. Клікніть двічі по віконечку ютубу і слухайте без реклами. А реклами “з громом” з 6 вересня не стане, а відео буде завжди…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.