111

Інтернет-газета “Про все” вже писала, що чималу підтримку компанії регіонала Володимира Бедриківського у Чорткові, Борщові і Заліщиках, як не дивно, надає церква. Масові грошові пожертви на церкву, розмір яких оцінюється сьогодні у суму близько 2 мільйонів доларів затьмарила більшості духовенства очі. Дійшло до смішного – о.Іван Сендзюк (м.Заліщики, УГКЦ) та о.Ігор Леськів (смт.Товсте, УГКЦ) на проборствах повісили величезні рекламні біг-борди із зображенням Бедриківського, о.Іван Яворський із Борщева (УПЦ КП) щонеділі на літургії присвячує 10 хвилин опису “житія прихожанина” Бедриківського, зі шпальт газет постійно хтось із священників розказує про численні грошові чесноти міліцейського пенсіонера. В деяких церквах вже існують розцінки: пожертва кандидата до 500 гривень – згадування імені жертводавця, за 1000 гривень кандидату у церкві хором співатимуть “Многая літа…” Невже про таку Українську церкву мріяли Йосип Сліпий, Андрій Шептицький та інші репресовані радянською владою священники?

Днями ми отримали фотопідтвердження такої “дивної”, а точніше захланної до грошей поведінки священників.

Читачі надіслали нам фото, де на будинку одного проборств (помешкань священника) розміщено банер з кандидатом у нардепи.

Цікаво, чи наважаться “заробітчани-священники” вішати “борди” політиків в церкві?

А можливо, їм потурає в цьому керівництво, яке саме щасливе вітати одіозних олігархів з темним минулим, спільно з ним зустрічати сучасного Пилата України?

На фото: одіозний мільярдер із Заліщицького району Дмитро Фірташ “домовляється” із митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василем Семенюком. Фото зроблене  під час зустрічі в селі Синьків прем’єр-міністра Миколи Азарова

1 comment

  1. Lex13

    Читаючи такі статті все більше і більше хочеться попросити відновлення законопроекту віталія Журавського. Адже кореспондент, який пише те що бачить, не копаючи глибше і не бачучи суті події – це не більше ніж “базарна баба”. Пояснюю чому. Будинки в яких проживає заліщицький і товстенський священики є резиденцією церкви. А біл-борди, а не “біг борди” виставились на цих будинках за бажанням церковної громади – як на вдячність за допомогу Бедриківського церкві, поставивши підлогу і бруківку відповідно.
    Шановний кореспонденте, якщо ви хочете щоб ця інтернет-газета користувалася довірою населення, то будьте ласкаві думайте перед тим як щось публікуєте. І не потрібно звинувачувати церкву в високому рейтингу Бедриківського, достатньо правильно написати статтю і відкрити очі громаді. Працюйте над собою, читайте, думайте успіхів вам!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.