111

Сьогодні Іван Стойко вітав учнів, батьків та педагогів з 1 вересня у чортківській школі №5. Разом з Іваном Михайловичем у навчальному закладі перебував кандидат в нардепи Бедриківський. І кандидату від опозиції Стойку, і кандидату від влади Бедриківському слово надали. Бедриківський говорив мало. Рекордно мало. Секунд 20. Навіть не встигли журналісти сфотографувати і жартували, що Бедриківський встановив рекорд

Гіненнеса по лаконічності Цікавіше було спостерігати згодом його діалог з греко-католицьким священником. Присутні жартували, що, певно, Бедриківський пояснює за що йому московський патріархат ордени на груди навішав. Стойко говорив довго, бо мав що розповісти громаді. Але коли почав передавати вітання від Юлії Тимошенко, влада поводилась як вуж на розпеченій сковорідці.

10 comments

 1. Батько учениці школи №5

  Стверджую, що все абсолютно було навпаки. В.Бедриківський говорив коротко і по суті, розуміючи, що свято першого дзвоника не місце для виборчих програм – жара втомлювала школярів і ще затягувати час виступу,і цим самим затягувати свято – не манера генерала. За нього, за його благодійні вчинки сказала директорка 5 школи Марія Григоріівна Маньовська. Це приклад того, що добрі діла Бедриківського оцінили педагоги, а хвалити самого себе, як це роби Стойко – абсолютно не личить. Тим більше, Стойко презентує себе як опозиціонера … але він чинний депутат Верховної Ради, і він – влада, то чому пишете, що при згадці Тимошекно влада поводилась як вуж на “розпеченій сковорідці”? Єдиний представник високої влади на дзвонику був саме Стойко.. Без коментарів.. Він говорив багато, нудно, його ніхто не слухав, діти тікали в тінь, батьки перешіптувалися, що ця людина нічого не зробила протягом своїх попередніх політичних кар.єрних сходжень, нічого не зробить і тепер. Вчителі називали Стойка політичним трупом. А він вдерся на дзвоник навіть без елементарного запрошення та попередження.. Так і пішов, не прощаючись – певно погнав ще в якусь школу перебивати свято. от такий в нас “серйозний”кандидат від опозиції – метр росту і кілометр амбіцій)))

 2. Сергій

  Шановний батько учениці, ви повний бовдур, куплений “Регіонами”, добре що таких як ви за продавців мало.

  1. Віталій

   А ким куплені ВИ ?? Всі ми ходим на роботу, та отримуем якісь кошти.Від результатів .За них ми купляемо кусок хліба, оплачуем свої інші потреби.По суті, всі ми щось продаем та купляем.Так і з Регіоналами. По суті так.Ми всі,скопом продалсь їм,на виборах.Просто вони НЕОПЛАТИЛИ наші голоси.Відповідно в цему і полягае почуття образии.Оранжеві зрештою, теж “не дуже” старались зробити життя громадян кращим.Для нас,простих людей.Різниця якраз і полягае тільки в МІРІ ОБМАНУ.Міра обману Влади . Ви можете визначити цю міру? Чи скажете що оранжові білі та пушисті?? Стойко був головою Обласної адміністрації.Можливо він був і найкращий зі всіх. Але кращим він був із ГІРШИХ.А ми хочем кращого з кращих.От і весь спір.

 3. Олеся

  Сергію,майте Бога в серці! А що – хто не підтримує стойка, той вже куплений регіоналами??? Не соромтеся і не обзивайте людей марно. Батько дитини правий цілком! я теж була на дзвінку в сестри 11-класниці у цій зош,і все так було як описано в коменті батька.

  1. Сергій

   Пані Олеся я також був на святі,тому повністю підтримую свою попередню думку. А посіпак ” регіоналів” даремно неображаю.

  2. Віталій

   Скажем так.Якщо Ви були на цему святі.Та у Вас виникли певні думки,на рахунок подій.То напевно,найкраще ,було б їх там же і озвучити.Ви мовчите, А ” ЇМ” сходить з рук.Навіть така краплина.

 4. Місько боксьор

  ОДИН ВАР’ЯТ “ХОПТЯН” ПЕРЕДАЄ В ЗАРВАНИЦІ ПІД ЧАС ПРОЩІ ВІТАННЯ ВІД ЯНУКОВИЧА, А ДРУГИЙ ВАР’ЯТ “СТОЙКО” ПЕРЕДАЄ НА ПЕРШОВЕРЕСНЕВІЙ ЛІНІЙЦІ ВІТАННЯ ВІД ЮЛІ. ЗА ШО БОГ “НАГОРОДЖУЄ” ТЕРНОПІЛЬЩИНУ ТАКИМИ “КАДРАМИ-КЕРМАНИЧАМИ”…

  1. Віталій

   Місько, ти правий повністю.Питання в іншому.Куди бідному селянину податись???

 5. ВІКТОР ІВАНОВИЧ

  бедриківський поміг реально 5 школі і це факт, наші діти мали все клопіт через ті проблеми з каналізацією а тепер не будуть мати. і це його заслуга. як він балакав і скільки – то вже другорядне і маловажне,а то що зробив діло добре честь йому і хвала. А стойко? що стойко? привітаня і дурний передасть і шо з того привітання комусь тепліше стало? щось зробилося в школі для дітей? таляпати язиком не мішки носити

  1. Віталій

   Питання просте.Потрібно дивитись ВПЕРЕД. Тільки на основі зробеного,думати,А що ця людина зробить в майбутнему.”Заслуги” Бедриківського та Стойка.Ми всі знаем. Питання,Що конкретно нам чекати від них у майбутнему.Адже депутат верх ради,за 5ть років.Може зробити дуже багато,як добрих,так і поганих справ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.