Подбайте про безпеку двоколісного транспорту

Поділитися

Ласі до чужого майна не надто перебірливі. Крадуть усе, що «погано лежить» і на чому можна швидко збагатитися. Останнім часом попитом у крадіїв користуються двоколісні транспортні засоби.
Як свідчить практика, найчастіше викрадають велосипеди та скутери, коли власники залишають їх без нагляду. Для того, щоб викрасти двоколісник багато часу не потрібно. Злодіям, які спеціалізуються на таких крадіжках, достатньою лише декількох хвилин, аби здійснити задумане. Найчастіше крадуть з під’їздів будинків, з-під крамниць чи інших громадських закладів.
Нещодавно через свою безпечність потерпіла 32-річна тернополянка. Жінка лише на декілька хвилин залишила свій двоколісний транспортний засіб поблизу одного із закладів громадського харчування, а коли повернулася, то його вже не було. Міліціонери розшукали 20-річного крадія. Щоправда, чужий засіб пересування він вже встиг перефарбувати, аби згодом реалізувати його. Схожа історія трапилася і з мешканкою Підгаєцького району. У неї поцупили скутер, який вона залишила без нагляду поблизу розважального закладу.
Деякі власники, залишаючи транспортні засоби у під’їзді, впевнені у їх цілковитій безпеці. На жаль, у протилежному переконалися двоє тернополянок. Молоді мами завжди залишали дитячі велосипеди у під’їзді, а одного дня виявили їх відсутність. За допомогою звернулися до працівників міліції. Велосипедного злодія затримали.
Працівники міліції звертаються до усіх власників двоколісних транспортних засобів з проханням подбати про безпеку власного майна. І нагадують про елементарні правила безпеки:
– не залишайте велосипеди, скутери без нагляду поблизу магазинів, у під’їздах будинків;
– прикріплюйте свої транспортні засоби спеціальним замком до металевих турнікетів, поручнів;
– якщо виникла необхідність залишити без нагляду двоколісного «друга», попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним.
Якщо ж ви все-таки потерпіли від злочину, працівники міліції радять не зволікати – терміново телефонувати на номер 102. «Гарячими слідами» можна не лише розкрити злочин, але й повернути втрачене майно.

Міліціонери затримали двох злодіїв, які “полювали” на металобрухт та будматеріали

Клубок крадіжок розплутали гусятинські міліціонери