Тернопіль: Комуністів замінили Вахтангом Кікабідзе

Поділитися

Тернопільські комуністи заявили, що всю зовнішню рекламу, яка оплачена з виборчого фонду  партії, без жодних пояснень було замінено. На місці біл-бордів КПУ з’явився Вахтанг Кікабідзе

Ще в серпні мешканці Тернополя могли зустріти біл-борди із рекламою КПУ. Насамперед вона привертала увагу російськомовним текстом, чого ніколи раніше не можна було спостерігати в цій місцевості. Проте, реклама як несподівано з’явилася,– так само несподівано зникла напередодні Дня Незалежності – її замінили на рекламу святкування Дня міста, а саме концерт Вахтанга Кікабідзе.

Тернопіль

Тернопіль

Перший секретар обкому КПУ, кандидат в народні депутати по 163 округу (м. Тернопіль) Василь Паразінський в коментарі ОПОРІ повідомив, що без жодного попередження було заклеєно 5 біл-бордів, які партія проплатила на місячний термін. Втім, на цьому історія не завершилася. За словами Паразінського на вересень  було заключено договір з житомирським підприємцем, який має рекламні площі у Тернополі й уже роздруковано постери. Втім, і цей підприємець за якийсь час відмовив комуністам, пославшись на складнощі з місцевою владою.

На запитання ОПОРИ, чи будуть комуністи боротися за свої права, вимагаючи дотримання умов договору, Василь Паразінський висловив  негативну відповідь. Схоже, що борці за соціальну справедливість не вірять в можливість побороти класових ворогів, принаймні на місцевому рівні. Залишається змагатися за перемогу на національному рівні…

За коментарями звертайтесь:

Святослав Липовецький,
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА в Тернопільській області

На Тернопільщині подання на членів ДВК відбулося по одному сценарію

Юрій Луценко: Бедриківський – незручний для опонентів на мажоритарному окрузі. Чому ж тоді жінка Луценка йде в списку опозиції, а він підтримує провладного конкурента Стойка?