Тернопільська “Свобода” закликає приєднатися до акцій протесту під час візиту Азарова

Поділитися

21 вересня 2012 року Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” закликає усі національно-патріотичні партії та громадські організації, а також небайдужих жителів області приєднатися до акцій протесту проти політики уряду під час візиту прем’єр-міністра Миколи Азарова на Тернопільщину.

Азаров разом із Фірташем, одним із найбільших олігархів, має відкривати тепличний комплекс у Синькові Заліщицького району. Обласна адміністрація вже активно готується до зустрічі, як зазначають мешканці населеного пункту, закривши в’їзд у село, впускаючи туди лише за спеціальними перепустками.

“Мені це нагадує часи, коли в Україні процвітало кріпосне право. Одній людині належали й село, і його землі, і його люди. Був один пан, а всі решта – кріпаки. Тоді також без дозволу господаря ніхто в село не міг в’їхати і виїхати”, – зазначив кандидат у народні депутати України від об’єднаних сил опозиції, голова обласної організації ВО “Свобода” Олексій Кайда. – Прем’єр-міністр приїздить на Тернопільщину на відкриття приватного тепличного комплексу. А він щось зробив для нашої області, щоби там же, у Синькові, совісно подивитися в очі людям? Де 203 мільйони гривень, які держава винна області? Це кошти на енергоносії та зарплати працівникам бюджетної сфери (вчителям, лікарям…). Грошей на листопад і грудень немає!”.

Активісти проведуть акції протесту під гаслами: “Азаров, поверни в область 203 мільйони!”, “Віддай зарплати бюджетникам!”, повідомили “Про все” у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”

Що роблять “монголи” уночі в територіальних виборчих комісія Тернопілля? (аудіо)

Влада зганяє вчителів на зустріч з «незалежним» Чайківським