Тернопільські олігархи «зливають» Надала і Кайду і підтримують Юрія Олійника

Поділитися

З кожним днем виборча кампанія набирає все більших обертів. Кандидати у народні депутати вкотре з усіх сил обіцяють виборцям, що відстоюватимуть їхні інтереси у парламенті. Проте виборці їм вже не вірять.

Так, останнім часом у Тернополі помітна стійка тенденція до зростання рейтингу одного з кандидатів у депутати Верховної Ради України.

Серед місцевої еліти часто звучить думка про те, що Тернополю потрібні нові обличчя у владі – і саме такою людиною вони вважають Юрія Олійника.

За словами деяких тернопільських бізнесменів, на сьогоднішній день вони вже втомилися від бездіяльності і непрофесіоналізму діючих можновладців, яких раніше підтримували, бо бачать, що крім популістських заяв, ті ні на що не здатні.

Як каже один з тернопільських олігархів, вони ставлять ставку на Юрія Олійника – кандидата, який дійсно прагне змінити щось на краще не для себе, а для міста: «Я мав можливість спілкуватись з Юрієм Олійником і можу сказати, що це дуже розумний, відкритий і чесний чоловік. Він вразив мене своїм бажанням змінити щось на краще у нашому краї, з повагою ставиться до оточуючих, потреби людей ставить вище власних амбіцій. Він компетентний у багатьох господарських питаннях, має досвід управлінської роботи,  і, я впевнений, зможе вирішити чимало місцевих проблем, як тільки матиме повноваження».

У своїх колах тернопільські олігархи говорять про те, що навіть якщо Юрій Олійник не переможе на виборах до Верховної Ради, то в майбутньому має всі шанси очолити Тернопільську обласну державну адміністрацію. Саме тому, вони орієнтуються на Юрія Олійника.

John Tchaikovsky representative

В Тернополі вшанують пам’ять Георгія Гонгадзе