111

Тернополянин написав на електронну скриньку “Про все” листа. Чоловік відверто пише, що розіслав його якомога більше ЗМІ, щоб може так присоромлені медики почнуть реагувати на критику.

На щастя в лікарні не потрапляю, тому як виглядає “система” з середини і поняття не мала. Нещодавно доводилося відвідувати племінницю, яка потрапила у обласну дитячу лікарню. У палатах терпимо, а от в туалеті – просто жахливо. Сморід такий, що вчадіти можна.

До речі, видно, що недавно там зробили ремонти, адже покладена нова плитка, встановлений новенький унітаз та умивальник. А чому так смердить? Бо мало і неякісно прибирають…. Я думаю, що ні в кого з прибиральниць туалет вдома так не смердить… Чому ж в лікарні допускають до такого? Миючі засоби не таких вже й великих грошей коштують, почистіть все нормально і всім приємно буде! А то час від часу насиплять хлорки і все…. Там же маленькі дітки лікуються, чому їм має так смердіти???

Я собі можу уявити, що робиться в туалетах інших лікарень, де навіть ремонтів немає…. Ми часто говоримо, що немає порядку….Прибирайте, як мінімум почніть з туалетів….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.