Чи є дідівщина серед студентства Тернополя? У яких вузах — які особливості «збочень» — пишіть у коментарях. Наразі ж як «розважаються» старшокурсники у Криму.

У престижному кримському виші розгорівся скандал. Старшокурсники математичного факультету Таврійського університету влаштували для новеньких незвичайну посвяту — змушували імітувати сексуальні сцени.

Після офіційного посвячення, студенти перебралися в парк для неофіційного. Першокурсники мали пройти кілька випробувань. Одне з них – «Камасутра», йдеться в сюжеті ТСН.

Процесом керував п’ятикурсник Станіслав Петренко, який формував пари і видавав їм картки із зображенням сексуальної сцени, яку першокурсники мають інсценувати.

Тим, хто наважився відмовитися, одразу виписали «штраф» — імітувати груповий секс. З’ясувалося, що конкурс «Камасутра» студенти проводять 4-й рік поспіль. Проте, керівництво вишу дізналося про нього лише тепер — завдяки відео, що з’явилося в інтернеті.

У виші подію назвали надзвичайною та провели власне розслідування.

Щоправда коментувати це керівництво факультету відмовилося, як і сам модератор конкурсу, студент п’ятого курсу факультету математики Станіслав.

Самі студенти факультету вважають, що подію занадто драматизують.

Тим не менш за пляму на репутації одного з найкращих кримських вишів, організаторам акції — п’ятьом студентам математичного факультету – оголосили догани.

Добавить комментарий