Викрадені у Тернополі автомобілі продавали в Чернівцях

Поділитися

Оперативники Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ за підозрою у вчиненні серії незаконних заволодінь транспортними засобами затримали двох молодих людей. 24-річного уродженця Ланівеччини та 20-річного тернополянина об’єднали не стільки дружні взаємини, скільки злодійське ремесло. Адже матеріальна вигода від того, що творили зловмисники, вимірювалася сотнями зелених.
Вчинити крадіжку транспортного засобу – півсправи, головне – знайти покупця на «товар» і мати з цього непоганий бариш. Так розмірковували двоє молодих людей, коли планували протиправне. Молодики, до слова, досвіду у кримінальних діяннях не мали і, зрештою, вагомих причин, аби стати на слизьку дорогу, в жодного з них не було, хіба що бажання легкої наживи.

    Вперше вийшли на промисел у передостанню ніч серпня. Довго шукати потрібний транспортний засіб не довелося – у дворі будинку, де мешкали, без охорони та сигналізації стояв старенький «Фольксваген Гольф». Декілька різких рухів – і дверцята іномарки відчинилися. Вправна комбінація з’єднання електродротів – і двигун подав голос.
Переховувати крадений транспортний засіб не було де, тож злодійський дует, доливши пального в бак, взяв курс на Чернівці. Таким чином злодії продали дві іномарки.
Як розповів начальник Тернопільської міської міліції Олександр Хілюк, покупців зловмисники шукали серед чернівецьких. Дивно, але знайшлася людина, яка за триста американських доларів придбала автівку без документів.
Окрилені успішним завершенням справи, лиходії тиждень розкошували на виручені гроші, а відтак, в ніч з 6 на 7 вересня вирішили провернути ще одну злочинну комбінацію. Цього разу «товаром» став «Фолькваген-Пассат». Транспортний засіб знайшли у сусідньому дворі. Усе йшло за старим сценарієм. Щоправда, вигода була більша. Бо у Чернівцях знайшовся покупець, який за крадену автівку запропонував 650 американських доларів.
Відчувши смак життя «на широку ногу», тернополянин та ланівчанин за два дні витратили виручене, і вже, було, думали над тим, як розвивати прибуткове ремесло далі, як планам завадили розшуківці.
Завдяки оперативним заходам міліціонерам вдалося встановити особи підозрюваних. Їх затримали. На даний час вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу, а що молодики підуть до суду за звинуваченнями у незаконному заволодінні транспортними засобами (ст. 289 (ч. 2 ККУ) – сумнівів немає.
До слова, міліціонерам вдалося повернути одну з крадених автівок власникові. Місцезнаходження іншого транспортного засобу встановлюють.

Для молоді Тернополя відбувся семінар із руйнування передвиборчих інформаційних маніпуляцій

Двоє “мандрівників” викрали службовий автомобіль